Wpis z mikrobloga

XD ŚWIAT MA WIECZNY POLEW Z POLACZKÓW

Cały last fm pod Chopinem był od początku z------y komentarzami kompleksiarzy znad wisły o tym skąd był Frederic, tak że teraz ludzie z innych państw toczą sobie z tego srogą bekę zataczającą kolejne kręgi.

Wejdzie taki miłośnik kina z Ekwadoru czy Grenlandii poczytać o filmie z Turingiem to nie poczyta bo Polacy właśnie udowadniają że trzech ich przedstawicieli jest ważniejszych niż cały Bletchley Park.

Ten naród ma tak mało ważnych dla świata przedstawicieli że o każdego z tych kilku musi walczyć z innymi żeby czasem się nie okazało, że nie ma żadnego. Z nauki epok przedprzemysłowych mamy pół jednego piernikowego uczonego, nazwijmy jego imieniem plac w każdym j-----m mieście. Podobno byliśmy wtedy europejską potęgą, wkład dla świata - trochę zboża xD

Ja tam nie wiem jak podpisywała się Madame Curie, wiem gdzie podpisuje się polak - pod osiągnięciami innego Polaka.

#neuropa #bekazpodludzi
o.....I - XD ŚWIAT MA WIECZNY POLEW Z POLACZKÓW

Cały last fm pod Chopinem był od p...

źródło: comment_cjcnP4CJi5QXdAfCaiVtb7Pn13mGGPua.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oriebirII: Wieczny polew to jest z Ciebie. Ci ludzie walczą o nie zakłamywanie historii tak samo jak cały wypok walczy z hasłem #polishdeathcamps. Nie brak w historii wielkich Polaków którzy wpływali na losy świata i wszyscy dbamy o to żeby pozostali oni Polakami.
  • Odpowiedz
@gerwant2k: Aż sprawdziłem czy aby Sapkowski nie ma zagranicznych korzeni, byłby jakiś punkt zaczepienia. Bez pseudo-dowodów tylko najwięksi debile się nabiorą na takie trollowanie, a trollowanie debili to nuda.
  • Odpowiedz
@Cucik: typie, masz konto od 7 lat i nie wbiłeś nawet bordo, jesteś tu wart tyle, co nic i robisz dokładnie to, o czym pisze OP tego posta - próbujesz się wywyższyć osiągnięciami innych (tutaj akurat innych użytkowników wykopu) typowe polaczko wykopki są tak bardzo typowe
  • Odpowiedz