Wpis z mikrobloga

Jest tu pewne grupa osób, która sobie chwali bardzo #ebates - program #cashback
Oczywiście najbardziej zadowoleni użytkownicy tego serwisu to ...osoby polecające, które za każdego zwerbowanego otrzymują 25$ więc nie trzeba wydawać 200-300$ na zakupy, wystarczy namówić na to nowego usera.
Oczywiście wszystko byłoby OK, gdyby nie... problemy z naliczaniem, reklamacjami, znikającymi kontami na których ktoś juz cos uciułał i... ochrona danych osobowych.
Oficjalna wersja to oczywiście: jest OK :)

Bardzo dawno temu założyłem tam testowo konto, drobne zakupy itp... a przy okazji zdziwiłem się mocno jak doszperałem sie, że wyrażam zgodę na udostępnienie danych z PayPal. Mocno sie zdziwiłem, ktoś mnie uspokajał, ze jak to... przecież oni nic poza podstawowymi danymi im nie mogą przekazać. I tutaj zdziwko bo jednak #ebates całkiem sporo o nas wie. Ile?
Dużo!

Pobierz
źródło: comment_W3SSFLLpCF9kYB4R0fy3fxhR0P7Us9aK.jpg
  • 6
@widmo82: czyli generalnie są to wszystkie te dane które otrzymuje jakikolwiek sklep sprzedawca oferujacy płatności paypal. Ja ogolnie jak dodawałem tam konto nie wyskakiwało mi takie okienko. Jeżeli sądziłeś że giving assistant planetplus topcashback aliexpress bannggood i inne sklepy jak allegro payu p24 mało o tobie wie to sie myliłeś. Odnośnie naliczania faktycznie czesto trzeba prosić o reczne naliczenie.