Wpis z mikrobloga

Uszanowanie Motomirki, w związku z wieloma pytaniami o listę, uczestnictwo i gwarancje miejsca na zlocie.
Bo chyba nie dla wszystkich jest to jasne :
1 - Formularz rejestracyjny jest tylko dla porządku w papierach, rozmiarach koszulek, statystyce itd.
2 - Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w Zlocie jest opłacenie pobytu
3 - Kolejność rejestracji nie gra roli
4 - Opłaty za zlot można realizować do 12.05.2017, wtedy nastąpi zamknięcie listy.
5 - Będę na bieżąco informował o tym ile miejsc pozostało.

Na razie zarezerwowałem 6 domków 10 osobowych. Więc bankowo jest 60 miejsc.
Jeśli bliżej ostatecznego terminu wpłaty okaże się że zbliżamy się do 60 i jest szansa na przekroczenie tej liczby, to wtedy zarezerwuje dodatkowy domek.

Na dzień dzisiejszy wolnych, nie opłaconych miejsc : 39

To tylko tak informacyjnie :-)

#zlotmotomirko #motomirko
Pobierz b.....u - Uszanowanie Motomirki, w związku z wieloma pytaniami o listę, uczestnictwo ...
źródło: comment_IqmFsbmNTu09xLvsftitWLto2ZirSZ8N.jpg
  • 26
@staryhaliny: Klikasz tu -> https://mirkolisty.pvu.pl/list/mUxldVpm1ppyYPHq i z prawej strony na górze klikasz ZALOGUJ, a potem DOŁĄCZ. I już, ja nie mam jak Cię dodać ręcznie.
@GrabkaMan: Bardzo bym nie chciał zapomnieć przypadkiem... A wierz mi, mam mnóstwo na głowie (dosłownie w tym momencie rozwiązuję problem z autoscaling group w AWS). Będę regularnie dawał znac, najlepiej wrzucić do obserwowanych #zlotmotomirko a już naaaajlepiej to kliknąć się do mirkolisty ^