Wpis z mikrobloga

  • 1
zepsulo mi sie gniazdo ladowania w AIO ( ͡° ʖ̯ ͡°)
co z tym mozna zrobic, tak jakby sie poluzowalo i lata tam w srodku, nie da sie podlaczyc
pozyczylem jakiegos starego epapierosa od kolezanki ale to gowno straszne, pomocy!
#epapieros #epapierosy
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@yajdeeks no dobra ale jak to w ogole rozebrac zeby nic nie rozwalic, podejrzewam ze to gniazdo po prostu wypadlo bo bylo przyczepione do obudowy tak mi sie wydaje
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@znienackowy wszystko jest ok, nawet nie myślałem o wymianie... a tutaj to jest myślę sprawa czteropaka piwa lub równowartości w gotówce tylko muszę kogoś znaleźć kto ma obeznanie
  • Odpowiedz
@lazer: nie opłaca się wymieniać starego aio. Zapłacisz komuś za wymianę 25zł, dokładasz 3x tyle i masz nowy z dwiema grzałkami. Nie ma sensu naprawianie elektryków, chyba że to dna za 600zł
  • Odpowiedz
@lazer: sory za odkop ale tak przeglądam i dziś mnie to samo spotkało w ego aio, gniazdo się poluzowało ( odlutowało się całkiem, rozebrałem to ale tego się nie da już złożyć) , a kolego co kupiłeś następnego ? bo mam dylemat teraz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PeMo19946 kupilem ijust S i jestem zadowolony takze polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyglada na to ze wiekszosc aio tak konczy zywot bo mojemu rozowemu stalo sie niedawno dokladnie to samo
  • Odpowiedz