Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czemu każdy facet na początku jest kochany, szarmancki, obiecuje że się mną zajmie, a jak już jesteśmy w związku wychodzą smaczki?
Byłam już w 6 związkach - sporo. Niezbyt dobrze się z tym czuję bo jestem dość młoda. Natomiast wszyscy faceci byli okropnymi kłamcami. Zawsze zatajali coś przede mną - tendencję do imprez, ćpania, alkoholu, jakieś chore fantazje seksualne które potem wychodziły na jaw(chore czyli np żebym pokazywała się innym facetom, żebym nasikała na niego), leki psychotropowe, przewlwkłe choroby, szemrane towarzystwo.
Powiecie że przyciągam patologię ale na początku każdy z nich był czysto ubrany,, trzeźwy dopiero mniej więcej po 6-12 miesiącach wychodziły na jaw pewne niuanse, których zaznaczyłam że nie toleruję.
Powiedzcie mi proszę poważnie - jak zmusić faceta do szczerości na początku? Ja niczego nie udaję, mówię wprost - potem widzę że facet jednak zachlewa się codziennie ze znajomymi i mam być dla niego kochana i milutka? Widzę NARKOTYKI w SWOIM domu i teksty "To nie dla mnie". I wielki foch bo to ja się zmieniłam, to moja wina, gdybym ja była lepsza to by nie ćpał. No fajnie tylko robiłeś to zanim mnie poznałeś, tylko mi o tymm nie wsppomniałeś przez pierwsze pół roku. Najgorsze jest chyba jedno piwko dziennie. Najpierw jedno, potem dwa, potem 4-6. Czujesz ten smród żula zasypiając obok niego. Mieszkasz z takim i karzesz mu to ograniczyć bo odejdziesz. I nagle wyrzut "Przeciez ograniczyłem, piję tylko dwa dziennie. Ja Cię kocham i robię to dla Ciebie bo dla siebie by tego nie zrobił. Nie jestem uzależniony".

#patologiazewsi #narkotykizawszespoko #zwiazki #lobuzkochanajmocniej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 62
jak zmusić faceta do szczerości na początku


@AnonimoweMirkoWyznania: Do tego się nie da zmusić. Jak kogoś tego nie nauczono do dziecka, to będzie kłamał w każdej sytuacji.

A poza tym patrząc, że miałaś 6 związków to najbardziej prawdopodobnym jest to, że po prostu szukasz miłości na siłę, że boisz się samotności i łapiesz się byle kogo. A nie na tym rzecz polega, lepiej być samotnym niż z byle kim i sobie
@tahti: Nooo co do tego pierwszego to też się zgodzę. Możliwe, że robi im awantury o byle co i po prostu dla świętego spokoju wolą przemilczeć sprawę. Ale co do jakichś poważnych rzeczy to skoro jej coś takiego nie odpowiada (a ma prawo) to wcale nie musi siedzieć z kimś takim. No i zbyt krótkie poznawanie się, to też ma wpływ.
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze srodowisko, po drugie za szybko wchodzisz w zwiazek

6 zwiazkow to 6 lekcji, powinnas juz po drugim wiedziec jak poznac jaki ktos jest, widocznie dla ciebie liczy sie bycie tylko z kims, nie interesuje cie poznanie tej osoby dokladnie, zanim zaczniesz sie decydowac na bycie z kims, dlatego nie dziw sie ze tak jest
@AnonimoweMirkoWyznania: zgadzam się. Kiedys facet żeby mi się podlizać skłamał, ze umie programować w Javie (sic!), powiedział że jest team leaderem i ma pod sobą ludzi (podczas gdy był tylko szeregowym pracownikiem). Oczywiscie później okazało się, że nie zna podstawowych pojęć związanym z programowaniem i pracował na supporcie. Zainteresowanie nowymi technologiami ograniczało sie do share'owania przypadkowych artykułów na facebooku, bez ich czytania. Ogólnie żenada.
NiebieskiJabol: @AnonimoweMirkoWyznania: Nie uda Ci się ( ͡° ʖ̯ ͡°) Schludnie ubrany facet na początku to nie wszystko. Szczerze to żeby uniknąć sytuacji któe opisujesz wybierz sportowca (łatwo na początku wykryć że napije się 2 piw ale nie idzie w tango do upadłego) i konserwatystę (o jasnych przekonaniach, który kobietę będzie darzyć szacunkiem).



Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Piją i ćpają, bo nie mogą już wytrzymać twojego #!$%@? xD.

Kiedys facet żeby mi się podlizać skłamał, ze umie programować w Javie (sic!)


@Zheta: Zastanawiam się komu mogłoby to zaimponować wiedząc, że 9 na 10 programistów to kompletne dziwaki albo #!$%@?ńce xD. Też robię w Javie, ale raczej nikomu bym tego nie rozpowiadał.
PlujacaKrowa: Wg mnie wszystko jest zgodnie z naturą. Najprawdopodobniej wybierasz samców alfa, bo nie chciałabyś być z #!$%@?ą. A potem kończy się tak, jak to opisałaś.

Więc nie powinnaś pytać, jak zmusić faceta do szczerości na początku, lecz o to, jak zmienić swoje kryteria.

PS.
Dobrze, że wiesz co to jest antykoncepcja. Masz więc jeszcze szanse na normalnego faceta (np. ja na badoo z automatu odrzucam dzieciate).

Zaakceptował: Zkropkao_Na