Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirasy. W sumie to za wiele nie mam do powiedzenia. Chcialbym tylko powiedzieć, że jestem z różowym już ~7 lat. Od ponad 8 miesięcy nie uprawialismy seksu. Nie dlatego ze ma bolca, tylko dlatego że jest to typ człowieka, którego wszystko boli, nie miała za dużych chęci na to nawet jak nie brała tabletek, teraz jak bierze to już jest w ogóle tragedia. Rozmawiałem z nią o tym nie raz, nie wstydze się rozmowy, jednak ona w ogóle nic nie daje. Dotykać, w sensie pieścić mnie też już przestała. Nie czułem jej dotyku już tak z miesiąc, wiec tragedii nie robie... ona sama oczywiście ochoty nigdy nie ma, nawet jak zrobi sie klimat, też nie. Walkowalem już wszystko, i tak nic nie wychodzi. Ale ja nie o tym. Chciałem powiedzieć że ona oczywiście jest twardą kobietą, więc może dlatego tego nie potrzebuję, ale ja odchodzę. Jesteśmy w miare młodzi, ludzie przed 30stka, więc nie ma na co czekać, trzeba iść dalej i ruchac, bo tak tak, do tego tylko sie nadajemy... : )

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 112
  • Odpowiedz
@Yssuna: szanowna Mirabelko, jestem już spory czas na wykopie, sporo czytam i rzadko piszę. Nigdy nie bawiłem się w czarnolistowanie i robienie notatek o użytkownikach, ale Twoja dyskusja z @mlodyteam sprawiła, że postanowiłem zacząć korzystać z tej drugiej funkcji, by móc oszczędzić sobie straty czasu wynikłej z wejściem w dyskusję z osobą, która nie potrafi jej prowadzić (piszę rzadko, ale jeżeli już, to obszernie). Dawno nie widziałem takiego gwałtu na logice,
  • Odpowiedz
@aderonraven:

Dawno nie widziałem takiego gwałtu na logice, wywracania kota ogonem, unikania kluczowych argumentów.


Dla @yssuna to normalne, pamiętam jak mi wmawiała w innym wątku coś innego i mimo moich niepodważalnych argumentów ciągle obracała kota ogonem i zakładała oddzielne wpisy by mnie wyśmiać, a wiadomościach prywatnych pisał do mnie obraźliwe wiadomości jej chłopak który później z nią zerwał.

Ciężki przypadek, laska ma ewidentnie problemy z psychiką.
  • Odpowiedz
@olewales: najrozsądniejszy głos w dyskusji. Każda ideologia ma dwie strony medalu, a zatarcie tradycyjnych ról mężczyzny i kobiety w związku (w rodzinie), mimo swoich zalet (emancypacja kobiet, niezależność ekonomiczna partnerek względem męża, związek jako uczciwy układ z furtkami bezbolesnego wyjścia dla obu stron, a nie - jak wcześniej - trzymanie kobiety na finansowej smyczy), niesie za sobą też, niestety, wady. Dzisiaj jest o wiele mniejsze parcie na walkę o rozwiązanie problemów
  • Odpowiedz
Fakty. Proszę Cię, fakty!


Fakty są takie, że rozmawiał.

Jak? Nie wiadomo!


@mlodyteam: jakie fakty, człowieku, ona popierała typa, który twierdził, że przemoc wobec mężczyzn nie istnieje, a jak już kobieta uderzy faceta, to zawsze oznacza, że na to zasłużył. Piszesz z chorą mizoandrystką, która nadinterpretuje fakty i po prostu wymyśla niekorzystne dla mężczyzny rzeczy, byleby tylko wyszło, że on jest najgorszym #!$%@?, a kobieta w związku jest święta.
  • Odpowiedz
Dobra zarzutka. ( ͡º ͜ʖ͡º) Różowe nie wyrobią z jedzeniem bigosu.


@Tasanga: Zawsze mnie zastanawia bulwers rozowych z takich powodow, a wejdz na jakies babskie forum to jest "eh moj nowy anon 17ty w tym tygodniu ma tylko 19cm a nie 20 i chce uprawiac seks maksymalnie 6 razy na dzien, co robic kolezanki bo dla mnie to wszystko za malo"
  • Odpowiedz
Za to ja szczerze współczuję Twojej partnerce skoro tak podchodzisz do tematu ;) Tyle ode mnie, Jak już napisałam ( czytanie ze zrozumieniem się kłania) skończyłam dyskusję.


@Yssuna: Jak ja kocham te teksty kobiet (wiem jak to brzmi, ale co poradzę, że tylko u kobiet to spotykam) o kończeniu dyskusji xD Jak boisz się dyskusji to nie rób akcji, że wyrzucisz z siebie swoje zdanie i uciekasz w poczuciu zwycięstwa xD
  • Odpowiedz
@LR300: zdradzę Ci tajemnicę ;) Kobiety o wiele bardziej kręci seks (i tematyka seksu), niż mężczyzn. To dla nich są setki artykułów w dziesiątkach "cosmopolitanowych" czasopism o rozpalaniu życia łóżkowego. To one są głównymi odbiorczyniami filmików typu "10 miejsc na ciele kobiety, które doprowadzą ją do wrzenia". To one żarliwie omawiają z przyjaciółkami każdy pikantny szczegół swojego pożycia. To one produkują hurtowo posty, o których wspominasz, mimo, że przecież lwia część
  • Odpowiedz
Rozumiem OPa jestem obecnie w 4+ letnim związku, niby zbliża się ten moment że wypadałoby się oświadczyć jednak rzadko się kochamy jeśli razem zamieszkamy i się to nie zmieni i wspólne/moje próby naprawienia tego nie zmienią częstotliwości snu snu to się rozstaniemy. Skoro kobieta nie wyobraża sobie związku bez rozmowy, tulasków i zabiegania w jakimś tam stopniu o jej względy to facet może sobie nie wyobrażać związku bez seksu ;d
  • Odpowiedz
qwerty: Niestety, jestem z facetem dopiero 1,5 roku i jak na początku mogliśmy rżnąć się całymi dniami tak teraz nie mam ochoty w ogóle. Tabletki też zrobiły swoją robotę, że libido spadło do zera, ale nawet po odstawieniu nic nie wróciło do normy, jak patrzę na niego jak się zapuszcza, nie dba o siebie, nie dba o mnie a tylko 'ruchać, ruchać'. To czym mam się podniecać?

Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz