Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirasy. W sumie to za wiele nie mam do powiedzenia. Chcialbym tylko powiedzieć, że jestem z różowym już ~7 lat. Od ponad 8 miesięcy nie uprawialismy seksu. Nie dlatego ze ma bolca, tylko dlatego że jest to typ człowieka, którego wszystko boli, nie miała za dużych chęci na to nawet jak nie brała tabletek, teraz jak bierze to już jest w ogóle tragedia. Rozmawiałem z nią o tym nie raz, nie wstydze się rozmowy, jednak ona w ogóle nic nie daje. Dotykać, w sensie pieścić mnie też już przestała. Nie czułem jej dotyku już tak z miesiąc, wiec tragedii nie robie... ona sama oczywiście ochoty nigdy nie ma, nawet jak zrobi sie klimat, też nie. Walkowalem już wszystko, i tak nic nie wychodzi. Ale ja nie o tym. Chciałem powiedzieć że ona oczywiście jest twardą kobietą, więc może dlatego tego nie potrzebuję, ale ja odchodzę. Jesteśmy w miare młodzi, ludzie przed 30stka, więc nie ma na co czekać, trzeba iść dalej i ruchac, bo tak tak, do tego tylko sie nadajemy... : )

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 112
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: @mlodyteam: Odpuść, kolega dobrze radzi. To jest typ psycholożki, która uważa, że zawsze winny musi być partner, taka druga UndaKaryna, której nie przetłumaczysz. Kilka wpisów przeczytałem i dałem na czarną. Wam proponuję zrobić to samo. ;)
  • Odpowiedz
HURR DURR NIEBIESKI MA ZAWSZE WSZYSTKO RATOWAĆ, LOCHA MA TYLKO LEŻEĆ I PATRZEĆ JAK SIĘ STARASZ BO ONA NIC NIE MUSI

Bardzo dobrze OP zrobił, locha zrujnowała 8 letni związek pomimo tego że się bardzo starał. Już nie musi przy niej marnować czasu.
  • Odpowiedz
@Yssuna: Chciałabyś być z facetem który od kilku(nastu) miesięcy nie powiedział ci, że cie kocha? Wiesz, jest z toba, mieszkacie razem, robicie wspólne zakupy i w piątek sobie film do winka obejrzycie, ale on ogólnie nie okazuje ci uczuć. No i ty sobie gadasz, czasem jak pomęczysz bułe to rzuci 'no kocham cie' od niechcenia, ale ostatecznie ma w to #!$%@?. Nie ma takiej potrzeby, jemu jest tak dobrze. Chyba
  • Odpowiedz
Miałem nie pisać w tym wątku, ale to co niektórzy tu wypisują, sprawiło że złapałem zarzutkę.

@Yssuna: @asirak: szczerze współczuje waszym partnerom, jak widzę wasze podejście do tematu. Poprzednicy już tu tłumaczyli dlaczego. Dodam od siebie, że ta rozbieżność w postrzeganiu świata może wynikać z cech biologicznych. U kobiet nie jest niczym niezwykłym nieraz i wieloletnia "hibernacja" seksualna. U facetów taki stan jeśli już jest, to najczęściej spowodowany chorobą, stresem i innymi szkodliwymi czynnikami.

Jeszcze jedna rzecz. Fascynuje mnie to, jak różowe nie widzą tego, albo nie chcą widzieć, albo co gorsza wykorzystują to, jak w stałym dłuższym związku męczą faceta brakiem seksu. A potem ryczy matce i koleżankom, że jej
Sajner - Miałem nie pisać w tym wątku, ale to co niektórzy tu wypisują, sprawiło że z...

źródło: comment_kXM9RT8qwQl5UFzFUpIWbz69LmW8GRBu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
szczerze współczuje waszym partnerom, jak widzę wasze podejście do tematu.


@Sajner: Za to ja szczerze współczuję Twojej partnerce skoro tak podchodzisz do tematu ;) Tyle ode mnie, Jak już napisałam ( czytanie ze zrozumieniem się kłania) skończyłam dyskusję.
  • Odpowiedz
@Yssuna: dziękuję za troskę, ale nie narzekamy na pożycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle jeśli dobrze pamiętam, to opisywałaś swoje problemy i przeboje w związku, z czego wnioskuję że sporo brakuje Ci do 30, może nawet nie masz 25 lat.
  • Odpowiedz
@Sajner: Mam i co z tego? To teraz proszę Cię bardzo wejdź sobie w mój profil, wpisów własnych dużo nie ma bo jakieś koło 30 chyba, więc szukania dużo nie masz i pokaż mi, gdzie pisałam coś o swoim związku ;) A imię można z łatwością wywnioskować z nicku, to nie duży problem ;)
  • Odpowiedz