Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirasy. W sumie to za wiele nie mam do powiedzenia. Chcialbym tylko powiedzieć, że jestem z różowym już ~7 lat. Od ponad 8 miesięcy nie uprawialismy seksu. Nie dlatego ze ma bolca, tylko dlatego że jest to typ człowieka, którego wszystko boli, nie miała za dużych chęci na to nawet jak nie brała tabletek, teraz jak bierze to już jest w ogóle tragedia. Rozmawiałem z nią o tym nie raz, nie wstydze się rozmowy, jednak ona w ogóle nic nie daje. Dotykać, w sensie pieścić mnie też już przestała. Nie czułem jej dotyku już tak z miesiąc, wiec tragedii nie robie... ona sama oczywiście ochoty nigdy nie ma, nawet jak zrobi sie klimat, też nie. Walkowalem już wszystko, i tak nic nie wychodzi. Ale ja nie o tym. Chciałem powiedzieć że ona oczywiście jest twardą kobietą, więc może dlatego tego nie potrzebuję, ale ja odchodzę. Jesteśmy w miare młodzi, ludzie przed 30stka, więc nie ma na co czekać, trzeba iść dalej i ruchac, bo tak tak, do tego tylko sie nadajemy... : )

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: oj chłop zerwał to zerwał, na co tak drążyć? Przecież tutaj ogólnie chodzi o bliskość z drugą osobą. Napisał przecież, że już miesiąc nie czuł dotyku od niej, w ogóle nic, żadnych czułości. To trochę tak jakby z koleżanką sobie mieszkał. Poróżniły ich temperamenty i chyba dobrze, że się rozeszli, niż jakby miał udawać, że wszystko jest ok i bolcować na boku. A ostatnie zdanie... No ja na początku
  • Odpowiedz
nie mam doświadczenia w dyskusjach przez neta i mój błąd, że założyłem, że rozmawiam z osobą dorosłą :/ Powinienem przeglądnąć profil przed napisaniem posta.


@mlodyteam: Nie no tak po prostu napisałem, wiadomo że nikt nie zna każdego z mirko xD Ja akurat znam sporo ludzi i jak czytam, że ludzie po 16 lat dyskutują z dorosłymi na takie tematy to prycham :D Smutne jest tylko to, że wydaje Ci się
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Nie, nie staram się odwrócić kota ogonem, mam swoje zdanie, Ty masz swoje, tylko, że to w Tobie i wielu innych tutaj wypełza frustracja, bo ktoś ma odmienne zdanie i standardowa procedura, ktoś ma odmienne zdanie = trzeba go zgnoić i zwyzywać :D
A no i kolejny standard kobieta nie chce dać seksu = zostawić bo przecież kobiety są tylko od jednej rzeczy.

Ja dyskusję również kończę :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dobrze zrozumiałam - zakończyłeś 7 LETNI związek z powodu braku seksu? nie mogliście po prostu spróbować rozwiązać tego problemu? 'trzeba iść dalej i ruchać' - ja #!$%@?, co za zezwierzęcenie

@asirak

#!$%@? wygląda ten świat co? Ale niestety trzeba się zaadaptować. Ludzie w koncu to tylko zwierzęta i nie widze właściwie problemu tak długo jak ktoś nie zacznie #!$%@? o wymyślone przez człowieka idei miłości
  • Odpowiedz
@mlodyteam: jak baba się uprze się że 2+2=5 to jej nie przekonasz, będzie jak głupia szła w zaparte. Po prostu nie ma sensu dyskutować, prędzej ściana ustąpi niż kobieta. Lepiej machnąć ręką nad jej ułomnością i żyć dalej niż bezsensownie się irytować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz