Wpis z mikrobloga

@Mokrysedes:

Miałem wewnętrzną, cały czas byłem przed Tobą, nie wyleciałem poza tor żeby mówić o przestrzeleniu zakrętu, widziałeś mnie i nie odpuściłeś skrętu i po prostu wjechałeś we mnie.

https://giphy.com/gifs/l3q2MnOD2bWhVWMzC

https://giphy.com/gifs/l3q2D3JMuKF3iULFm

Poniżej masz jak najbardziej prawidłowy manewr Roberta Kubicy (5:25s.), jak masz auto po wewnętrzej i to przed sobą to w nie nie wjeżdżasz tylko liczysz, że zostawi Ci miejsce

https://youtu.be/Z-HenTNIoy0?t=5m25s
valencianista - @Mokrysedes: 

Miałem wewnętrzną, cały czas byłem przed Tobą, nie w...
Miałem wewnętrzną, cały czas byłem przed Tobą, nie wyleciałem poza tor żeby mówić o przestrzeleniu zakrętu, widziałeś mnie i nie odpuściłeś skrętu i po prostu wjechałeś we mnie.

@valencianista: No nie - cały zakręt od dohamowywania byliśmy OBOK siebie i cały czas trwania naszego manewru był tak zwany overlap, czyli że część mojego auta była na wysokości Twojego. A to daje mi obowiązek zostawienia Tobie części toru i wymaga również od
Pobierz Mokrysedes - > Miałem wewnętrzną, cały czas byłem przed Tobą, nie wyleciałem poza tor...
źródło: comment_CCrSMcqMXY3oVsEqHwC5uwte3Cg1as7Y.jpg
@Mokrysedes:

A to daje mi obowiązek zostawienia Tobie części toru i wymaga również od Ciebie zostawienia toru dla mnie. Uważasz że to ja wjechałem w Twoje auto a równie dobrze mogę uważać że sam wjechałeś we mnie.


Zobacz na swojej wcześniejszej grafice gdzie się spotkaliśmy: bliżej wewnętrznej, niż zewnętrznej. Miałeś więcej jak pół toru miejsca, a mimo to we mnie wjechałeś i twierdzisz, że nie zostawiłem Ci miejsca.

niestety okazało się
valencianista - @Mokrysedes: 

 A to daje mi obowiązek zostawienia Tobie części toru...
@valencianista: Pokazałem mój punkt widzenia wcześniej, nie sądziłem że będziesz mnie po chamsku spychał tylko wybierzesz normalną uczciwą jazdę równolegle do racing line, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę że do wygrania było parę punktów w wyścigu AM w lidze portalu ze śmiesznymi obrazkami a zachowujesz się jakby Twoja multimilionowa kariera wisiała na włosku. I tak miałeś dobrą prędkość na wyjeździe więc zamiast spychać wystarczyło depnąć na gaz a i tak byś mnie
Mokrysedes - @valencianista: Pokazałem mój punkt widzenia wcześniej, nie sądziłem że ...
@Mokrysedes > Rozumiem że gdy przypadkiem w przyszłych wyścigach role się odwrócą nie będziesz miał nic przeciwko żeby Cię zepchnąć z trasy?

Jesli bedziesz po wewnetrznej to "Be my guest", tylko nie poza trasę bo to juz nieladne:)

HAM z tego co pamiętam kary za to nie dostał, pojechał w porządku, ROS miał masę miejsca
@ACLeague: Chciabym - na razie bez zgłaszania incydentu - dowiedzieć się w jaki sposób rozpatrywane będą poważne kolizje wynikające z rozłączenia się jednego z biorących w kolizji zawodników. W moim wypadku kolizja jak zapewne z discorta pamiętacie - skończyła się odpadnięciem z rywalizacji nie tylko o podium, ale wręcz o pierwszą dziesiątkę, kiedy dojazd w czołówce miałem już więcej niż pewny. Nie winię zawodnika, chociaż nie ukrywam frustracji z pecha, który