Wpis z mikrobloga

@ACLeague:
Okrążenie nr 30.
AM
1.
kabaret10 [Audi] vs prophet [Ferrari]
Dostałem strzała w tył, wyrzuciło mnie poza tor.
Czas: 1h 02 min
2.
kabaret10 [Audi] vs tarec [Mclaren]
Zepchnięcie z toru - przedostatni zakręt.
Czas: 1h 04 min

Te pechowe 30 okrążenie...
PRO

@maciejpl92 car#17
atak w środku T1, T2 po wewnętrznej, kontakt parę razy, przez wymuszanie zmiany toru jazdy, skutkuje to obiciem mojego auta dookoła
-początek wyścigu,T1, T2 (brak na repleju)

@maciejpl92 car#17
obrona pozycji - zajechanie drogi w szykanie i nie trzymanie swojego toru
-12:28

@DrQ car#14
kontakt z DrQ - chyba incydent wyścigowy, odważne wejście i delikatny uślizg obija mi przód, starałem się utrzymać swoją bezpieczną linie, na wyścigu byłem przekonany,
@ACLeague:
pro
L1 T1- nie ma tego na replay. Po karambolu, w którym brałem udział Piotr Matuszczak(nie znam nicku wykopowego ) dodatkowo rozwalił mi przód kiedy oboje próbowaliśmy wrócić na tor
+-6:40 Mati-ck(także nie znam nicku z wykopu) robi mi bardzo niedobrze na prostej, z samochodu nie zostało prawie nic, dobrze że do pitu udało się dojechać
@ACLeague:
PRO
L1 na prostej startowej przed T1.
Opis: zlotymudzyn powoduje kolizje startową wjeżdżając najpierw w jakieś auto po swojej lewej a potem we mnie. Rozwala mi całe auto, tył, bok, przód. brak całkowitego aero, widoczności przez szybe, ogólnie po wyścigu zanim dojechałem do pierwszego zakrętu. Oczywiście jeszcze sporo innych poszkodowanych.
@zlymudzyn: proponuje poprawić wiedzę na temat jazdy w L1 i T1. To jest patola wjeżdżać w srodek dwóch aut na łuku jak jest tylko miejsce na jedną szerokość auta a na starcie 32 ludzi jadzie równo po dwóch żeby to jakoś ogarnąć. Doprowadziłeś do miazgi. Strzała nie dostałeś tylko sam dałeś mi i koledze i znów mi.
@Prince-Matt: no tak, to może w ogóle jeździjmy tak żeby nigdy nikogo nie uszkodzić i pozostawajmy na swoich miejscach do końca wyścigu, bo nie daj boże dojdzie do kontaktu. Zrobiło się miejsce, to spróbowałem zaatakować i tak niezbyt agresywnie. "Patolą" to jest narzekanie jak to skończył Ci się wyścig po pierwszym zakręcie- PIT był zamknięty po pierwszym okrążeniu? Ja wyjechałem z tego karambolu ostatni, koniec stawki dogoniłem w dwa okrążenia. A
Okrążenie nr 30.

AM

2.

kabaret10 [Audi] vs tarec [Mclaren]

Zepchnięcie z toru - przedostatni zakręt.

Czas: 1h 04 min


@kabaret10: Wybacz, ale do tego "zepchnięcia" doprowadziłeś sam. Zjechałem Ci specjalnie do lewej, wyprzedziłeś mnie bez problemu i nagle w środku łuku bezsensownie zahamowałeś i zostałeś z tyłu, a potem próbowałeś się wcisnąć z powrotem po zewnętrznej.

Przypominam też, ze sam doprowadziłeś do kolizji ze mną na nawrotce na tym samym
@Tarec: Co do pierwszej sytuacji to myślę,że oboje zawiniliśmy. Zahamowałem bo odniosłem wrażenie ,że zjeżdżasz do prawej.

Chwilę wcześniej prophet dziabnął mnie w tył samochodu i obróciło mnie na żwirze. Na nawrotce mnie obróciło z powodu stanu opon po tym uderzeniu czego po prostu się nie spodziewałem i za co przepraszam. Myślałem ,że wygodniej będzie ci obrać drogę po zewnętrznej gdzie było 3x więcej miejsca . Przed maską jednym bokiem i
45:45 Mokrysedes, wjeżdża mi w bok w zakręcie, byłem z przodu


@valencianista Zostawiłem Ci miejsce a Ty wyjechałeś szeroko z T5 gdzie normalna linia jest przy lewej żeby dobrze wejść w T6. Jechałem praktycznie środkiem żebyś miał miejsce. Przestrzeliłeś hamowanie, wyrzuciło Cię na środek a potem jeszcze winisz mnie za zdarzenie. Poza tym nie było momentu żebyś całkowicie mnie wyprzedził, cały czas podczas tego manewru nasze auta jechały jakąś częścią obok siebie.
Pobierz Mokrysedes - > 45:45 Mokrysedes, wjeżdża mi w bok w zakręcie, byłem z przodu

@vale...
źródło: comment_gIZJnBqi9iFklhvb4aiCKzBnNIHF7Wal.jpg