Wpis z mikrobloga

@Qontrol: Nie wiem czy trolujesz czy nie, ale nudzę się więc Ci odpisze. Koleś szuka pracy, a na FB w tej chwili zaznaczył, że jest Szefem w Zamknij mordę dziwko.
Nie wydaje mi się, żeby taki typ był spoko pracownikiem, chyba że masz węgiel do wrzucenia, albo drewno do pocięcia, ale na etat był go nie chciał.
w państwowce gdzie mam 2.400 za 8h siedzenia na wykopie bądź oglądania filmów


@Qontrol: najsmutniejsze jest że się tym szczycisz i uważasz to za wygranie zycia

Nie będę Cię wyzywał, zazdrościć to Ty możesz mi, bo MAM MOZLIWOSC nie robić nic za kilka razy więcej (ale z tego nie korzystam), ale musiałem napisać że to jednak przykre, że ktoś może myśleć jak Ty
@noekid: Uuuu patrzcie na mnie ja zarabiam wincyj niż ty biedaku XD #!$%@? ludzie, nie bijcie się o takie gówno, bo pieniądze to nie wszystko, serio. Zawsze rozumiem, gdy ludzie kłócą się konsole vs pc, android vs ios, audi vs bmw itd. ale nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie besztają się o to kto jest jakim niewolnikiem i ile mu rzucają ochłapów co miesiąc/tydzień.

Jeszcze zawołam @Qontrol
@KCPR: nie zrozumiałeś mojego przekazu, no ale trudno, nie do Ciebie był.

patrząc na komentarz @Qontrol po prostu z góry zabezpieczyłem się przed debilną odpowiedzą "zazdrosisz mi 2400 za pierdzenie w państwówce, bo robisz na kasie w biedronce i musisz ciężko pracować, a ja nie"