Wpis z mikrobloga

Czesi mają kolejne problemy z imigrantami. Przed sadem stanął jeden z polskich pracowników, który ledwie w w 10 dni po podjeciu pracy po pijanemu wdał się w bójkę ze swoimi rodakami jednego poważnie raniąc zadajac ciosy w głowe, szyje, brzuch, plecy, watrobe i płuca. Oskarżony twierdzi, że działał w samoobronie.
Polak na rozprawie stawił się w buzie z angielskim napisem ''byłem zawsze pijany''.
W artykule napisano, że sprawa jest podobna do innych w piseckiej strefie przyjmujacej najemnych pracowników. Podaje jako przykład sprawe w której inny Polak jest oskarżony o próbę gwałtu i rabunku z obrażeniami ciała.
Od siebie dodam, że z tydzień temu czeski sad skazał Polaka za morderstwo jakiejś dziewczyny.

źródło -

#czechy #neuropa #4konserwy
szurszur - Czesi mają kolejne problemy z imigrantami. Przed sadem stanął jeden z pols...

źródło: comment_BpwKFVmCWFcbtwsmc2JsF6xX1mJ5KzQH.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
skup sie tak na newsach o innych narodowościach


@Menypeny: a może powinniśmy się także wstydzić za swoich sebastianów a nie "skupiać" na innych? wszak oni z naszego społeczeństwa wychodzą i to my ich wychowujemy.
belka w oku czy jak to tam leciało?
  • Odpowiedz
Ty tymi Sebastianami pokazałeś swoj poziom obiektywności


@Menypeny: tępy łysy sebastian to dla mnie to samo co tępy zarośnięty ahmed w kolonii.
Obiektywność? To nie ja zachęcam do "skupiania" się na innych nacjach zamiast na tych ludziach, na których mamy wpływ...
  • Odpowiedz
@Menypeny: ten polak jeszcze 10 dni temu nie mieszkał w Czechach/
btw to czemu mam skupiać się na innych a nie po równo na każdym skoro nie mam na nikogo wpływu? coś się nie klei ta twoja "obiektywność".
Typowe wykopkowe. Zmykaj.
  • Odpowiedz
@szurszur: Tak bardzo nienawidzisz Polaków, że każdy rozbój ciebie cieszy? Nie rozumiem was i nie chcę rozumieć. Lewactwo to największy rak Europy. Chciałbym zaznaczyć, że jeżeli radykalny islam będzie większością, to cieszące się z multi kulti lewaki pierwsze pójdą na sznur. W każdym kraju są i będą bandyci. Odmienna kultura, w której masz bezpośrednio powiedziane, żeby tępić niewiernych to co innego. Wpraszanie takich ludzi o całkowicie odmiennej kulturze i stawianie
  • Odpowiedz