Wpis z mikrobloga

Czesi mają kolejne problemy z imigrantami. Przed sadem stanął jeden z polskich pracowników, który ledwie w w 10 dni po podjeciu pracy po pijanemu wdał się w bójkę ze swoimi rodakami jednego poważnie raniąc zadajac ciosy w głowe, szyje, brzuch, plecy, watrobe i płuca. Oskarżony twierdzi, że działał w samoobronie.
Polak na rozprawie stawił się w buzie z angielskim napisem ''byłem zawsze pijany''.
W artykule napisano, że sprawa jest podobna do innych w piseckiej strefie przyjmujacej najemnych pracowników. Podaje jako przykład sprawe w której inny Polak jest oskarżony o próbę gwałtu i rabunku z obrażeniami ciała.
Od siebie dodam, że z tydzień temu czeski sad skazał Polaka za morderstwo jakiejś dziewczyny.

źródło -

#czechy #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_BpwKFVmCWFcbtwsmc2JsF6xX1mJ5KzQH.jpg
  • 47
@szurszur: Tak bardzo nienawidzisz Polaków, że każdy rozbój ciebie cieszy? Nie rozumiem was i nie chcę rozumieć. Lewactwo to największy rak Europy. Chciałbym zaznaczyć, że jeżeli radykalny islam będzie większością, to cieszące się z multi kulti lewaki pierwsze pójdą na sznur. W każdym kraju są i będą bandyci. Odmienna kultura, w której masz bezpośrednio powiedziane, żeby tępić niewiernych to co innego. Wpraszanie takich ludzi o całkowicie odmiennej kulturze i stawianie jej
@pk347 to wtedy przeprowadzisz sie do jakiegos getta... mialem na mysli zachodniej cywilizacji I nie bedziesz siedzial w tym polskim #!$%@?( ͡ ͜ʖ ͡)
Polscy imigranci tez popelniaja przestepstwa -> sprowadzajmy islamska swolocz ktora tez to robi zeby zwiekszyc liczbe przestepcow. Lewacka logika.
@ediz4: myślę, że Polska bez ludzi twojego pokroju czyli bogoojczyźnianych patriotów z syndromem obrony Częstochowy żarliwie ignorujących fakty oraz to, że Polacy są niestety tylko ludźmi a nie istotami wyższymi bo Chrystus Krół, 1000 lat chrześcijaństwa, papież, tradycyjny zaścianek byłaby bardziej normalnym krajem. Krzyk o tym jak Europa ginie i setki g*****znalezisk na głównej a ignorowanie tego, że nasi sąsiedzi mają nas dość za naszą przestępczość to przejaw realnego widzenia świata
@bijotai: Sęk w tym że ja nie pluje w co drugim znalezisku na ten kraj a Ty to robisz. Dlatego też to Ty masz problem. Przedstawiłem Ci więc prosty sposób na jego rozwiązanie.

że nasi sąsiedzi mają nas dość za naszą przestępczość to przejaw realnego widzenia świata czy alternatywnej rzeczywistości?...

Oparte na danych z dupy. Polska przestępczość nie wyróżnia się na tle sąsiadów z południa. Kolejny raz masz jakiś wydumany problem
@Sim0n97 Tyle ze Polak na emigracji nie będzie powoływał się że miał prawo bo religia mu zezwala. A jak nie to jestes cośtam fobem i jeszcze Ty masz #!$%@? za obrażanie innych religii.
btw to czemu mam skupiać się na innych a nie po równo na każdym skoro nie mam na nikogo wpływu?

@nie_jem_grzybow: ależ w obu sytuacjach należy skupiać się na tym aby odpowiedzialny został ukarany. Brakuje tylko fragmentu w którym udowadniasz że skupiasz się również na tych wielokrotnie wrzucanych zbrodniach imigrantów, aby wykazać Twoją neutralność w temacie. Pozdrawiam.