Wpis z mikrobloga

  • 36
Dzisiaj mija równo miesiąc od rozpoczęcia mojej przygody z #nordea jako #korposzczurek. Jak mi minął ten miesiąc? Lepiej niż myślałem. Intensywniej tez. Ile się nauczyłem? No tak w skrócie to w #!$%@?.
Po miesiącu codziennych rozmow po angielsku widzę dużą poprawę w moim posługiwaniu się językiem. Podlapalem sporo korpo-bankowych słówek w obu językach. Im dłużej tu siedzę tym bardziej widzę, że miałem chyba mega farta że trafiłem właśnie na takie stanowisko a nie inne.
Pierwszą wypłatę już dostałem :) więc happy :D
Cotygodniowe wyjazdy do Kopenhagi pozwoliły mi też nabrać trochę dystansu do tego, co dzieje się u mnie w domu, co akurat idealnie się spasowalo.
Tak, jestem szczęściarzem. Tak, wiem, pewnie zaraz mi przejdzie i zaczne narzekać jak to w #korpo. Ale na razie budzę się w hotelu i uśmiecham się sam do siebie ciesząc się z nowego dnia pracy. Pół roku temu wyśmiałbym każdego kto by mi powiedział, że tak będzie :)
W bonusie zdjęcie które cyknalem wczoraj przed wejściem do metra w #kopenhaga. Nie mogę doczekać się wiosny i zwiedzania miasta!
I dziękuję wszystkim mirkom którzy życzyli mi powodzenia - chyba zadziałało :)
#praca
#pracbaza
SamiS - Dzisiaj mija równo miesiąc od rozpoczęcia mojej przygody z #nordea jako #korp...

źródło: comment_AG8qqINZQXDoT4pf59kRkjQXdMPDQPyJ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 4
@SamiS cieszę się Twoim szczęściem :) dobrze widzieć, że komuś się udało :) no i nie ukrywając zazdro, że co tydzień jesteś w Kopenhadze - byłem raz (dawno dość no ale) i sie zakochałem () Trzymaj się tam i powodzenia dalej!
  • Odpowiedz
@SamiS: Mam jednego, ale to ciągle za mauo :(
No i gratki z okazji takiego bajer stanowiska :). Czyli jesteś takim kimś, bez kogo menedżerowie byliby tylko dupami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomashj2 wiem, bardzo mało profesjonalne. I tak wszyscy zgadywali i zgadywali dobrze w poprzednich wpisach, więc nie widzę specjalnie powodu żeby się ukrywać.

@Aganiok__ o ciekawe, poproszę więcej na PW jeśli możesz ;)
  • Odpowiedz