Wpis z mikrobloga

Halo Mirki. Może to nie jest najlepsze miejsce żeby takich rzeczy szukać, ale zapytać zawsze można. Nie ma ktoś kawalerki w centrum Katowic na wynajem albo nie zna kogoś kto by wynajmował coś? Szukam sobie ofert na innych stronach i trochę tego jest, ale zawsze to warto dopytać. Mieszkania szukam dla siebie samego, metraż nie ma większego znaczenia, bo może być mniejsze mieszkanie fajnie urządzone, a może być większe i gorsze. Z kosztami chciałbym się zamknąć do maksymalnie 1500 złotych z opłatami już, choć wiadomo, że im mniej tym lepiej. Okolice które by mnie interesowały to centrum i najbliższe okolice typu Koszutka, Bogucice, Paderewa, zachodnia część Zawodzia może nawet itd. Jak coś to proszę pisać na priv.
#katowice #wynajem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cinkito: zajebiscie duzo przeznaczasz na ten cel, ja na zawodziu poludniowo zachodnim wynajalem nowke kawalerke po remoncie z nowa kuchenka, pralka, lozkiem, domofonem etc za 1000 zł z wliczonym internetem i ogrzewaniem
  • Odpowiedz
@heater: @dr_Batman: Jeśli chodzi o koszty to jak piszę to jest takie maksimum, ale dla mnie o tyle istotne jest centrum, że nie jestem zmotoryzowany i chcę móc w rozsądnym czasie dojść do pracy. Wiem, że można by było cóś znaleźć w niższej cenie gdyby dłużej poszukać ale niestety też mnie czas trochę ogranicza bo potrzebowałbym mieć to mieszkanie już od marca.
  • Odpowiedz
@Cinkito: jak jesteś spoko ziomkiem, to mogę się dokoptować do Ciebie jak wynajmiesz 2 pokoje. do 400zl za miesiąc mogę dać, przyjeżdżam tylko na weekendy na studia zaoczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz