Wpis z mikrobloga

ostro janusze sędziowania zaatakowali.


@Ragnarokk: #!$%@?ąc od samego niebezpiecznego zagrania ("nakładki"), bo są sędziowie, którzy by to gwizdnęli, to faul BYŁ. Nie naginaj(cie) rzeczywistości. @XsomX: @StinkyWinky

W video podobna sytuacja z weekendowego meczu Lecha z Niecieczą: http://ekstraklasa.tv/bramki/lech-bruk-bet-1-0-kownacki-dal-sie-sfaulowac-a-pozniej-sam-wykonal-jedenastke-1-0/99te4t
Kownacki uprzedza obrońcę, który przecież chciał wybijać piłkę, a nie kopać napastnika. Lechita był szybszy, więc nagrodą był
  • Odpowiedz
@idol89: Tylko ten niezależny sztab ekspertów to jest gunwo wart. Na koniec i tak liczy się tylko interpretacja sędziego, który po prostu nie może widzieć wszystkiego. Gdyby miał powtórkę wczoraj i ją obejrzał, to zapewne by nie podyktował, bo takich "fauli" się po prostu nie gwiżdże.
  • Odpowiedz
@XsomX: Ty nie gwizdałbyś, ja gwizdałbym, wczoraj sędzia gwizdnął - czyli jak napisałeś, liczyłaby się tylko interpretacja. Żaden z nas nie przekona drugiego.

A co do linkowanej sytuacji Lecha - jakiś Twój komentarz, interpretacja?
  • Odpowiedz
@idol89: Podążając moim tokiem też nie powinno zostać odgwizdane, jednak ta powtórka jest słaba i nie widać całej sytuacji. Kamera podąża za piłką, a nie sytuacją. Choć w mojej interpretacji jeśli zawodnik wyskakuje drugiemy od tyłu i zostanie niestety trafiony to nie powinno być gwizdane. To jak z tym wymuszaniem odszkodowań w Chinach przez rzucaniem się pod jadące samochody.
  • Odpowiedz
@XsomX: @idol89:
Dodam słowa Roberta:

R. Lewandowski: musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czy Kościelny wchodził "nakładką" czy nie. Jeśli mam dziurę w stopie... Myślę, że moja reakcja była trochę nieprawidłowa, gdybym pokazał, że to jest faul na mnie, sędzia mógłby zagwizdać inaczej. Arbiter miał podstawy do podyktowania
  • Odpowiedz
@XsomX: A nieco obok tematu zauważcie teraz, że argument "powtórki w piłce nożnej rozwiążą wszystkie wątpliwości" właśnie jest inwalidą. Od sytuacji minęło 12 godzin, mamy niezliczoną ilość powtórek, możemy dowolnie zatrzymywać, cofać, siedzieć wygodnie przy kawie, bez presji, mamy niezależny sztab ekspertów portalu wykop.pl, ale jednogłośna opinia nadal nie została wydana, dyskusja wciąż się toczy.


@idol89:
A za sam ten tekst chciałbym osobno podziękować, strasznie dużo osób nie
  • Odpowiedz