Wpis z mikrobloga

@Amucat: no ale co za problem?
chciec kazdy moze.

Kazdy ma prawo do dowolnych wymagan.
Przeciez relacje damsko-meskie to instytucja charytatywna, gdzie kazda kobieta ma wiazac sie z kims, kto sie jej nie podoba. Kazdy zreszta chce dla siebie jak najlepszego
  • Odpowiedz
@agaja: We wpisie przede wszystkim chodzi o absurd w tym opisie. Facet ma nie patrzeć na wygląd (czyli według niej to coś złego, według mnie nie), ale ona swoje kryteria faceta zaczyna od cech wyglądu. Nie widzisz tu absurdu?
  • Odpowiedz
sama wypisuje cechy fizyczne jakich oczekuje... A od potencjalnej ofiary wymaga, że będzie patrzyła na charakter, a nie na cechy fizyczne #fucklogic


@otacon: nie no, serio? Jak wpadłeś na to że właśnie o to chodzi w tym wpisie?
  • Odpowiedz
Mój wymarzony partner


@Amucat: WYMARZONY. Nigdzie nie jest napisane, że to są wymagania konieczne. Marzyć każdy może, co, zabronisz jej? Ja też marzę, że kiedyś polecę na Marsa, chociaż to wielce mało prawdopodobne.
  • Odpowiedz
@Amucat Ale przepraszam o co chodzi? Nie można mierzyć wysoko i szukać u partnera czegoś czego nam brakuje? 90% przystojniaków których znam ma dość przeciętne dziewczyny - albo ciężkie charakterem, albo bardzo przeciętne wizualnie ale odpowiadające im charakterem. Z kolei często widzę też śliczne kobiety w towarzystwie niezbyt ciekawych wizualnie mężczyzn z trądzikiem, chudych. Co w tym złego że szukamy osoby która odpowiada naszym oczekiwaniom?
Sama nie jestem miss a jakoś
  • Odpowiedz