Wpis z mikrobloga

#szpitalnyzakarin
Wpis taktyczny 14.02.2017

Wczorajszy
Wstęp

Równe 4 tygodnie w szpitalu i wypad! ( ͡ ͜ʖ ͡)


No i dostałem wypis do łapki, piszę taktyka bo mama kurtki mojej zapomniała z domu więc mam jeszcze chwilkę xD

Mam w koncu na oczach swoją listę pokemonów ładnie sformatowaną, to się pochwale co złapałem dotąd xD
- Choroba Stilla (nowy nabytek, bite (mocno xD)
- Niedoczynność tarczycy w trakcie suplementacji lewotyroksyną (bite)
- Otyłość (przechodzę powoli w etap bicia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Zaburzenia gospodarki lipidowej ( afaik bite, chyba coś biorę na to)
- Polekowy zespół Cushinga

Także ten, ja ogólnie radośnie kolekcjonuję rzeczy we wszystkich dziedzinach zycia xD

A tak z ciekawości zliczę jeszcze ile miałem jakich badań, bo od #!$%@? tego jest xD
Jak coś to na tym oddziale przebywałem od 19.01 do 14.02, zobaczę czy w domu mam te wcześniejsze
Morfologia - 7


HIVa nie mam, dane z 20.01 xD

OB - 4


Ferrytyna - 8 (Tu wstawie wyniki, bo ciekawie to wygląda)


Układ krzepnięcia - 5


Kreatynina w sur. - 4



Elektrolity - 2


Potas - 1


LDH - 3



Trójglicerydy - 2



CRP - 6



Glukoza we krwi - 2



Badania tylko z 20.01 - 9


Badania tylko z 23.01 - 10


64
No nieźle xD

Reszta karty informacyjnej to opis przyjęcia i leczenia, leki które dostawałem i leki które mam dostawać.

No i ogólnie to koniec tej konkretnej szpitalnej przygody, ale tak do dwóch tygodni jeszcze tu wpadnę, to wtedy na pewno coś skrobnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj póki co no to co, dziękuje wszystki za słowa otuchy, wszelkie rozmowy i takie tam xD

=============przerwa na powrót i kebab==============

Jakoś za około dwa tygodnie mam wrócić na szybkie badania, odezwę się wtedy tutaj też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No a teraz jako że w sumie to nie wiem co mógłbym jeszcze napisać, robię taktyka zamknięcia xD

Jakoś po piątej dzień zacząłem kroplóweczką, po której stwierdzono ze w sumie to moje wkłucie jest już brzydkie w #!$%@? i można je wyjąć, no to je wyjęto.

Potem było bogackie śniadanko, bułki z dżemorem ( ͡ ͜ʖ ͡), a jak skończyłem to po parunastu minutach wpadła moja lekarka z szybkimi informacjami typu że wypis koło drugiej, co zaowocowało próbą zapełnienia czasu xD

Popakowałem większość rzeczy, połaziłem, pograłem w stellarisa dalej, takie typowe zapychanie czasu na siłę xD
Dostałem jeszcze ostatni obiadek, ale jakoś tak bez szału niestety, bardzo liczyłem na zupę cebulową, ale nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i jakoś lekko ponad godzinę po obiadku dostałem wypis i skierowałem się do wyjścia, ale okazało się że nie to i wyszedłem drugim xD

Następnie kierunek kebab. Wziąłem kilogramowego #!$%@?ńca w bułce ze średnim, mame wzieła jakieś coś z wołowiną (a bo ja to chce dobrę mięso, ta jagnięcina to jakoś dziwnie wygląda a kurczak to taki sobie jest), zajechałem po wiatraczek (oczywiście że #!$%@?łem rozmiar, bo mi wchodzi chyba jednak 100 czy tam 92 a nie 120, ale to już rzecz na jutro xD) i do domku

W domku tylko szybkie rozstawienie rzeczy, umycie rąk, talerzyk widelec i lecimy z koksem ( ͡ ͜ʖ ͡) Tylko ten żebrak się ciągle kręcił skubany to go wystawiłem na zewnątrz xD

No ogólnie kebab samo dobro
Za to mama posmęciła na swój, spróbowała mojego i przyznała rację że lepszy xD

Zjadłem tak na oko nie wiem, 1/4? zanim miałem dość, zresztą jeszcze trochę zostało jak to teraz piszę, zabawy na cały dzień xD

Dalej to sobie poleżałem w wannie i odkrywałem sekrety z instrukcji mikrofalówki, takie jak ustawienie godziny, rozmrażanie czy funkcja grilla bo w końcu przydałoby się to ogarnąć na wyższym poziomie xD

No i koniec dnia chyba, pojadłem, pochodziłem w sumie dosyć dużo jak na ostatnie czasy (strasznie przyjemnie było wyjść i nawet krakowskim powietrzem się zaciągnąć), pocieszyłem się wolnością, i znowu siedzenie ale teraz w domku ( ͡° ʖ̯ ͡°)


No i pamiętajcie, xD i do przodu xD
Zakarin - #szpitalnyzakarin
Wpis taktyczny 14.02.2017

Wczorajszy 
Wstęp

Równe...

źródło: comment_dVP2ZdQ634nByxIThJqN7KgfeKFtK0CR.jpg

Pobierz
  • 11
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (21)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @MrPickles @Lombo @kolargolo @charlesRN @Formek21 @taanzen @Finsky @Makro1993 @TymRazemNieBedeBordo @acidd @PAXE @Naciass @Bigby @mamnatopapiery @drk001 @grafi16 @KurczakPozogi @Ayano @Bastsex @Zakarin
via Android
  • 2
@Naciass kebab dobrem narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@grafi16 mi tez w sumie będzie brakowac tych okruchow rutyny xD

Tak w sumie to póki co nawet bez zmian wiekszych w porównaniu do szpitala, ledwo spalem a z przyzwyczajenia obudzilem sie o 7 xD
Teraz tez tak samo leze i sobie pije herbatkę bo jakos nie wiem co porobic xD