Wpis z mikrobloga

Tak przeglądam te wpisy, co mirki wrzucają na temat #milionerzy i mnie #!$%@? krew zalewa. Do jakiego zidiocenia w społeczeństwie doszło, że są tam zadawane takie pytania. Gdzie czasy wielkich teleturniejów, takich jak Miliard w rozumie, Wielka gra, Vabank czy nawet ci starzy Milionerzy sprzed wielu lat? W TV sprzedaje się już tak totalne gówno, że podziwiam ludzi, którzy jeszcze te debilizmy oglądają.

#zalesie
  • 16
@Jimmyjim: ale nikt nikomu nie karze ogladac tego gowna w TV, program dostosowują do widzów, widzowie to ameby umysłowe to i programy na podobnym poziomie. Ludzie czegos nie lubia ale i tak wlacza, nabija oglądalność i tak ciągną przez nich takie gowna.
@Vladimir_Kotkov: @Piguua: #!$%@? Panowie, ale odpowiedzcie mi na jedno pytanie. Czy naprawdę nikt nie chciał oglądać tych teleturniejów, które wymieniłem wyżej? Jeżeli byłoby tak, że telewidzowie to już teraz sami debile, to 1 z 10 też powinien paść. Mi się bardziej wydaje, że owszem - poziom telewidzów spadł, ale telewizje same odeszły od dobrego i mądrego contentu na rzecz tych gówien, które są dziś puszczane i #!$%@?ą te papkę ludziom.
@Jimmyjim: jesli chodzi o mnie to nigdy mnie taka rozrywka nie kręciła, wolałem obejrzec jakies Discovery niz patrzec na idiotów łasych na 1/10 rocznej wypłaty przeciętnego obywatela cywilizowanych krajów xD
@Jimmyjim chcieli ale to był mały procent w porównaniu do tych szukających prostej rozrywki. Ile w końcu można patrzeć na mózgi znające odpowiedź na pytanie "ile guzików w marynarce miał Adam Mickiewicz w momencie gdy pisał czwartą stronę swojego największego dzieła (proszę podać ilość guzików i o jakie dzieło chodziło, czas start)".

W ogóle wtedy były inne czasy - mniej kanałów w tv, nie można było sobie skakać z ukrytej prawdy na