Wpis z mikrobloga

#czarnolisto
aliexpress banggood bitwaomosul bonzo bukmacherka cebuladealz cenzoduda chinskiecuda codziennyremovekebab csgo csgomecz csgotrade ekstraklasa emilyrudd euro2016 ewatylman fifa fifa17 fisz furry gargamel gearbest geogremichael georgemichael got gownowpis hearthstone hiphop ibougou ibuygou klejnotmopsu kobra ksw ladnadziewczyna ladnapani lalaland lastchristmas leagueoflegends mecz memecompany mi5 mi5s miband2 mikrokoksy mikromodlitwa milionerzy mirkoserial mirkowesele miui miui8 miuipolska nba nsfw papiez pes pienwpoke pilkanozna plaskaziemia pokemirko pokemon pokemongo pokeslav polityka polskirap polskiyoutube premierleague projectmuprhy projectmurphy prokuratorboners przygodawjohto ps4 randomanimeshit rap redmi4pro redminote3pro rio2016 rolnikszukazony rozdajo sdm sejm smolensk strimi superbowl syria taniejniznaali testoviron tiger tigerbonzo tigerikobra tvn tvn24 united uszatylump walentynki walentynki2017 wardegacwel wislakrakow wonziu wot wykophungergames xiaomi yoshop zakupyzchin
Pobierz zaorany_1 - #czarnolisto
 aliexpress banggood bitwaomosul bonzo bukmacherka cebulade...
źródło: comment_jc3IqdK28oc5ME04Swch66e7urLpc6ps.jpg
  • 9
@wytrzzeszcz: Piszesz do mnie, odpowiadam ci, więc u mnie nie jesteś, jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą, trochę mnie bawi, że obcy sobie ludzie tak przywiązują wagę do tego, że ktoś kogoś czarnolistował. No i co z tego? Tu jest tylu użytkowników, że jeden czy pięciu nie ma znaczenia i nie sprawi nagle, że nie będę mieć co przeglądać, czego czytać, do kogo pisać. Ja tam
@zaorany_1 no spoko. Poprostu jakoś nabilem te 650 pozycji na cudzych czarnych listach. Ja nie wiem jak,wiem że są tacy co wrzucają za byle gówno. Ale boli mnie jak ktoś chce pomocy,ja wiem jak pomóc a kasztan ma mnie na czarnej. Kumasz