Wpis z mikrobloga

Wiecie, czego nie lubię? #pytanie Nie znoszę piątkowych poranków w TOK FM, gdzie Żakowski, Lis i Włodek liżą się po jajkach, jedynie prof. Władyka powie czasem coś rozsądnego. Nie słucham ich od lat.

Wielowieyska przynajmniej czasem zaprosi Lisickiego albo Semkę czy innych i jest wtedy czego słuchać #oswiadczenie

Ale najbardziej lubię poranki z propisowskim, głęboko wierzącym katolikiem, ale mimo wszystko rozsądnym Wróblem.

Transkrypcja jego słów z dzisiejszego poranka:

Jeden z gości:

"Bo mamy czarną serię..."

Jan Wróbel:

"A ty mówisz tylko o wypadkach, tak? A ja myślę o czymś więcej. We własnych sprawach, własnego bezpieczeństwa, nie są w stanie dopiąć piżamy na ostatni guzik, nie? To co dopiero w sprawi reform, wielkich zmian, wstawania z kolan... No wstawanie z kolan przez kogoś, kto na tych kolanach coś tam dostawał od Zachodu, a ten ktoś nie potrafi przejechać samochodem z punktu A do punktu B żeby się nie narazić na śmierć, no to może być po prostu katastrofa narodowa już, nie tylko paru ludzi."

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #konserwatyscipotrafiadobrzegadac

INB4 "Stul dziób #!$%@? lewaku co wspomaga Michnika i Sorosa (audycja jest za paywallem), antynarodowcu, szkodniku".

Nie, moi drodzy. Ja jestem w zapomnianym, zakrzyczanym i niegdyś krytykującym Tuska, staropolskim CENTRUM i przykładowo bardzo nie podoba mi się to, co dzieje się np. ws. imigrantów w Europie.
Mordeusz - Wiecie, czego nie lubię? #pytanie Nie znoszę piątkowych poranków w TOK FM,...

źródło: comment_F4YpqPvZTGRHFc6z6WemmnvtLi8aBD4S.jpg

Pobierz
  • 18
wow, od kiedy Wróbel jest propisowski?


@trudne_relacje: Od zawsze, on jako jedyny z publicystów mainstreamu przewidział zwycięstwo Dudy pół roku przed wyborami, obejrzałbyś archiwalne Dwie Prawdy z nim i tym #!$%@? łysym lewakiem z krzaczastymi brwiami, którego nazwiska nie pamiętam, to byś się przekonał, jak on agitował za PiS przed wyborami.
Rozsądny człowiek słucha i czyta wszystko od lewa do prawa, a potem wyciąga własne wnioski.


@Inkyy: Dlatego wypowiadam się o polityce na Wypoku. Nie lubię sfery komfortu, lubię sprawdzać swoje opinie w niesprzyjającym środowisku. Chociaż od pewnego czasu ogólna opinia Wykopu mocno się zmienia na taką, jaką ja mam od chwili ujawnienia składu rządu i ułaskawienia przez Dudę jednego z ministrów.
Ostatnio słucham jego wypowiedzi i ciągle jedzie po rządzie PiS. Widocznie dobra zmiana nawraca wielu.


@trudne_relacje: Przecież on jest dyrektorem prywatnej szkoły i #!$%@? go ta beznadziejnie przygotowana reforma edukacji. Rok temu mówił zupełnie inaczej i dawał PiS szansę.
@Mordeusz: Jako osoba, której światopogląd w miarę postępu rządów PiS ewoluuje w stronę anarchosyndykalizmu (być może z czystego emocjonalnego #!$%@?, co jest niebezpieczne) przyznaję, że a) sluchanie towarzystwa wzajemnej adoracji jest nudne, a dyskusja w takim gronie jałowa, b) debata z rozsądnymi konserwatystami jest nie do przecenienia. (Generalnie prawdziwy, rozsądny konserwatysta to skarb).
przewidział zwycięstwo Dudy


@Mordeusz: To jeszcze nie oznacza poparcia. W tych rozmowach z komicznym lewakiem on miał odgrywać rolę prawicy, ale przy Kurkiewiczu to chyba nawet Szumlewicz mógłby. Wielokrotnie widziałem, że krytykował PIS chociaż to nic trudnego, tylko generalnie jest bardziej delikatny ale też dla innych. Kiedyś widziałem że włączał się w kampanię PO, ale teraz nie mogę znaleźć nic konkretnego więc nie przesądzam. W TOKFM pracował kiedyś Igor Janke, nawet