Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mam bol dupy o PIS BULWA...
I nie jako psychofan jakiejs partii ale jako obywatel i syn mamy ktora ma ogromne problemy z ukladem nerwowym, przedwczesne objawy stwardenienia rozsianego, a przede wszystkim czesciowy paraliz ciala, uszkodzony rdzen kregowy.
Matka truje sie doslownie truje tramalem i innym najgorszym gownem przeciwbolowym ktory tylko niszczy jej watrobe. Matka ma za soba kilka wylewow, wyciecie woreczka zolciowego, przedwczesny nowotwor ze sprawami kobiecymi (nawet mi mama nie chce mowic by mnie nie martwic ale na szczescie zgaszono to w zarodku, miala operacje). Po udarze to w ogole miala problemy z mowa ale na szczescie teraz lepiej mowi. Jednak wciaz ma problemy z pamiecia i mowa.
W kazdym razie podsumowujac: MOJA MAMA CIERPI
Niedawno neuroog zapisala jej jedynie gowno opioidowe. TO JEST OXYCONTIN. Czyli opioidowe gowno ktore dziala jak narkotyk i otumania czlowieka.
Sama neurolog jej mowila o marihuanie medycznej tzn. oleju z konopii tylko ze jest to zakazane w tym ciemnogrodzie BO BULWA KSIĄDZ ZA AMBONĄ POWIEDZIAŁ ŻE TO ZŁE I TO JEST ŚWIĘTE. Jakby chodziło o dzieci polityków to od rau by robili wszystko by im pomóc, w tym użyli medycznej marihuany. ALE CHODZI O SZAREGO OBYWATELA WIĘC HEHE PAN JEZUS MÓWIŁ ŻE CIERPIENIE USZLACHETNIA..
Moja mame troche taka lekko jest starej daty i nie chce niczego zwiazanego z cpaniem ale do oleju udaloby sie mi ja przekonac. Dlatego ona nie kupila tego oxycontin bo sama nie chce sie narkotyzowac jakims gownem i byc otumaniona.
Tymczasem oleje konpne sa zakazane. JA SAM NIGDY NIE PALILEM MARIHUANY I NIE ZAMIERZAM. Ale co innego jesli chodzi o ZASTOSOWANIE ZDROWOTNE. BULWA mac!!!!!!
I jak ogladam tego Liroya to jestem dumny z niego ale jednoczesnie mam bol dupy ze PIS go tak blokuje. Moja moglaby nie cierpiec gdyby tylko te pieprzone oleje byly dostepne na legalu BULWA MAC. Jak ja patrze na to jak moja mama cierpi to po prostu jest nie do pomyslenia. ALE NIE BULWA ZAKAZMY MARIHUAN BO CO KSIADZ POWIE BULWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

#gorzkiezale #medycznamarihuana #marihuana #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz
źródło: comment_10S2Aa2yO8mrtATOohfn0SpiMpitduVf.jpg
  • 6