Wpis z mikrobloga

No, taka Azja to lepsza Azja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyspa Bantayan. Podobno mieszka tu 11 polaków na stałe. Poznałem jednego, ma jakąś łódkę, w sumie spoko, muszę do niego na chwilę podjechać... rum 0.5l za ~4zł, piękna plaża, wschody słońca - czego chcieć więcej?

Z ciekawostek byłem na walkach kogutów, całkiem ciekawe emocje. Koguty walczą ofc do śmierci. Wygrane się szyje (mają tu chirurga), przegrane idą na ruszt. Tych nie jadłem (bo pewnie faszerują jakimś antybiotykami - podobno taki kogut daje buffa +10 do męskości... ale ja tam nie wierzę :D), ale za to mają dobre kury (po raz pierwszy od przyjazdu jadłem tu dobry 'streetfood'). Narodowy sport Filipińczyków (każdy ma koguta, każdy wystawia swojego championa, kogut to ich duma) to święto facetów - w niedzielę kobiety idą do kościoła, faceci na arenę. Emocji nie ma, jak się nie obstawi - ale gdy się już postawi pieniądze na koguta (a raczej na trenera, im wiekszy #!$%@? z twarzy tym lepiej kogut walczy) - wtedy jest magia, całe te barbarzyństwo i zezwierzęcenie się udziela, pierwotne emocje, mniam.

#emigracja #azja #filipiny

FlyingDutchman - No, taka Azja to lepsza Azja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyspa Bantayan. Podobno mi...

źródło: comment_vki2WrURYN1K9vuwUQTX8ozG67ScOBZT.jpg

Pobierz
  • 7
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.