Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

przed nami Walentynki, święto szczęśliwych i zakochanych ludzi. A że szczęściem powinno się dzielić, chcielibyśmy namówić Was do podzielenia się Waszymi historiami miłosnymi. Opowiedzcie nam jak poznaliście swoją drugą połowę, gdzie to się wydarzyło i w jakich okolicznościach :-)))

Swoje Love Story wrzucajcie pod tagiem #zakochanywykop - wśród wszystkich historii wybierzemy najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy upominkami od TaniaKsiazka.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czekamy na Wasze historie! ()

[Edit 16.02.2017 - Lista nagrodzonych ]

#wykop #ksiazkiwykopu #walentynki #taniaksiazka #lovestory
wykop - Wykopowicze, 

przed nami Walentynki, święto szczęśliwych i zakochanych lud...

źródło: comment_yQTccmXfSx8kZy4RvM8y4NzIPxCXdfDV.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@wykop: Ej ! #!$%@? mać! Prosiłem ciebie o wsparcie dla weteranów, a ty #!$%@? mać nic z tym nie zrobiłeś !! Co jakieś święto "i would bang ok?" dla ciebie bardziej się liczy niż wsparcie tych którzy walczyli o naszą przyszłość ?? Zawiodłeś mnie, a nie ma gorszej rzeczy od wiedzy że zawiodłeś oficera IM IVtego stopnia. Oby twoje dzieci nie wyrosły takiego tchórza jak Ty! Jeszcze powrócę. Komputer pokładowy
  • Odpowiedz
@wykop: ja swoją drugą połówkę poznałem w sklepie, powiedziałem Jej że jest zgrabna ma smukłą figurę i zawsze gdy przy niej jestem to czuję się rozluźniony i mam dobry humor. Ona na początku stała niewzruszona ale gdy zaproponowałem Jej abyśmy poszli razem do mnie nie protestowała co było naprawdę miłe i nie sądziłem, że się od razu zgodzi. Opowiadałem Jej po drodze trochę o sobie i ku mojemu zaskoczeniu już
  • Odpowiedz