Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

przed nami Walentynki, święto szczęśliwych i zakochanych ludzi. A że szczęściem powinno się dzielić, chcielibyśmy namówić Was do podzielenia się Waszymi historiami miłosnymi. Opowiedzcie nam jak poznaliście swoją drugą połowę, gdzie to się wydarzyło i w jakich okolicznościach :-)))

Swoje Love Story wrzucajcie pod tagiem #zakochanywykop - wśród wszystkich historii wybierzemy najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy upominkami od TaniaKsiazka.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czekamy na Wasze historie! ()

[Edit 16.02.2017 - Lista nagrodzonych ]

#wykop #ksiazkiwykopu #walentynki #taniaksiazka #lovestory
źródło: comment_yQTccmXfSx8kZy4RvM8y4NzIPxCXdfDV.jpg
  • 100
  • 15
Widzę, że póki co konkurs nieźle idzie. Kilka heheszkowych przegrywowych wpisów i każdy z mnóstwem plusów. Jeden faktycznie o poznaniu partnera - zero plusów (znaczy teraz już jeden, bo ja dałam żeby wyciągnąć go choć trochę z bagna przegrywów :p).
na koncercie który był jej pierwszym w życiu (za namową koleżanki) i nigdy więcej już na żaden koncert nie poszła (no chyba raz za moją namową)


@damian_co_dalej: Niesamowita historia! WYGRAŁEŚ! ( ͡º ͜ʖ͡º)

@wykop Moja historia: EM JESZCZE GDY CHODZIŁEM DO PODSTAWÓWKI, TO BYŁ TAM TAKI PAWEŁ
I JA JECHAŁEM NA ROWERZE I GO SPOTKAŁEM I POTEM JESZCZE POJECHAŁEM DO BIEDRONKI NA LODY I W PO
Widzę, że póki co konkurs nieźle idzie. Kilka heheszkowych przegrywowych wpisów i każdy z mnóstwem plusów. Jeden faktycznie o poznaniu partnera - zero plusów (znaczy teraz już jeden, bo ja dałam żeby wyciągnąć go choć trochę z bagna przegrywów :p).


@Zaff: to smutna prawda a nie heheszki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)