Wpis z mikrobloga

Brakuje jednak trochę jakiegoś zastępcy Błaszczykowskiego


@Tanzanit: W ogóle nie mamy jakichś wybitnie zapowiadających się skrzydłowych. Może Kapustka, jak zmieni klub na jakiś holenderski albo belgijski? Ale to też nigdy nie będzie poziom Zielińskiego na przykład.
  • Odpowiedz
@KonfederatZBaru: Z Kapustki to póki co jest kiszka, wydaje mi się, że ma problem z głową jak ten ziomeczek z Cracovii, który bujał się po Niemcach i dopiero ostatnio ogarnął. Zapomniałem jak się nazywał. | Ewolucja naszej kadry jest ciekawa, kiedyś mieliśmy mocne skrzydła, Lewego i bramkarza, powli zaczyna robić się fajnie w środku pola, ale te skrzydła bledną. Fanem Grosika nie jestem, ale pewnie parę lat pogra jeszcze na
  • Odpowiedz
Trzeba jakieś karty wyrabiać czy coś? Nigdy nie byłem na meczu, a na ME U21 chciałem pojechać, zwłaszcza że jakieś mecze będą chyba na śląsku.


@Tanzanit: chyba wystarczy bilet kupić, ceny niskie (15-40 zł) w porównaniu do meczów seniorów. Wszystko fajnie opisane na stronie: http://u21poland.com/bilety/

W grupie Polacy niestety grają poza Śląskiem (Lublin,
  • Odpowiedz
@PonadKreska_pl: Też będę polował bo ceny śmiesznie niskie. Tylko mam nadzieję że dojdą do półfinału/finału w Krakowie bo do Lublina raczej nie pojadę na fazę grupową. Szkoda że Wrocław nie dostał żadnego meczu...
  • Odpowiedz