Wpis z mikrobloga

@Tomm16: @SynPalikota: @Suheil-al-Hassan: ja też wolę skyrim. nie mówię że jest lepszy ale ma fajny klimat i mniej gadaniny jest, gra nie jest tak mocno oskryptowana (nienawidzę tego). niby wiedzim to otwarty swiat ale ilekroc próbuje w to grać to zawsze jest jedna prosta droga i nie da się "pójść w bok"

skyrima przeszedłem dwa razy a wieśka 2 i wieśka 3 nie mogę przegrać dłużej niż godzine bo
@SynPalikota: 2017 a ludzie jeszcze w to #!$%@?ą XDD Kupiłem skyrima po premierze i jakoś jaj mi nie urwała, ot kolejny typowy RPG od Bethesdy, z tymi samymi mechanikami co F3. Nie mówię, że był zły - bo nie był, ale imho zdecydowanie overhyped. Pierwsze kilka godzin przyjemnie mi się grało, później jak questy zaczęły się robić schematyczne przeszedłem szybko na #!$%@?ę główny wątek i tyle mnie widzieli XDD
@SynPalikota: po wgraniu pierdyliardów modów skyrim jest nawet fajny, porównywalny poziom do wiedźmina. ale w wiedźmina grasz od razu, a do skajrima i modów musisz przewalić tonę poradników i obsługę kilku programów.

ale już do dodatków do wieśka to nawet najlepiej zmodowany skajrim się nie umywa...
@SynPalikota: Pewnie grałem więcej w Skyrima niż w Wiedźmina, ale i tak Witcher wygrywa. Tu i tu 100%, ale w Skyrimie to wszystko jest takie od kalki robione, meh, ale wiadomo gra z 2007 bodaj. A z Toussaint krainą wina i miłości to nawet nie handluj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
później jak questy zaczęły się robić schematyczne


@Shredd1e: To tak jak w wieśku w sumie:
przeczytaj ogłosznie -> idź do zleceniodawcy -> idź na miejsce wskazane na mapie -> zbadaj miejsce wiedźmińskimi zmysłami, idź za śladami -> rozjeb potwora na końcu tropu xD
@SynPalikota: tylko, że w większości rpgów, jest do tego jakaś dobra historia albo jakieś zawirowanie w fabule, kilka różnych decyzji które często wpływają na całość gry (arcanum na zawsze w moim sercu) a w wiedźminie jest to po prostu nudne i po godzinie przestałem zajmować się wątkami pobocznymi.
@SynPalikota: @Tomm16: @Dziki_Bigos: @hyperballad: @KwadratowyPomidor2: @Suheil-al-Hassan:
Dam swoje zdanie wołając tutaj niektórych walczących

W wiedzminie zdecydowanie bardziej podobała mi się fabuła, system walki był dość ciekawy, szczególnie jeśli nie używało się quen (wyłączyłem modem), gra zwyczajnie była całkiem wymagająca na najtrudniejszym poziomie skalowanie itd.
Ale z drugiej strony... jak grałem drugi raz w wiedzmina, to już umierałem z nudów robiąc fabułę czy misje poboczne. Potwory po
@hyperballad: Ja po wielu latach zdecydowałem ze wole mniejszy swiat byleby byl wypełniony dobra fabula. Skyrin byl ok, ale sprawial wrażenie nijakiego. Fabula jakas tam byla ale można bylo olac. Bohater glowny jakiś tam byl ale nie miał własnego charakteru a brak nagranego glosu tylko potegowalo to uczucie.
@ChuckNorris_: w Skyrim przegrałem pewnie ze 400 godzin, albo i więcej, wracam do niego co zimę, instaluję masę modów, w zeszłym roku miałem ich prawie 250 i samo modowanie sprawiało masę frajdy, a Wiedźmin.. przeszedłem główny wątek w te święta i od tamtej pory zagrałem może raz na dwa tygodnie, mimo, że gra jest świetna i graficznie mega to jednak nie znalazłem w niej tego co by zatrzymało mnie tu na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SynPalikota: Te gry są po prostu inne. Szanuję Wiedźmina za wspaniały content, ale.. no właśnie, poza tym contentem, który stworzyli Redzi w pocie czoła, w sumie niewiele zostaje, bo platformy do modowania - z tego co wiem - nadal nie ma i raczej mieć już nie będzie. Skyrim z kolei to tak naprawdę na chwilę obecną platforma do budowania nowego contentu, który zdaje się - póki co - nie mieć końca,
@GotoFinal:

ale z drugiej strony... jak grałem drugi raz w wiedzmina, to już umierałem z nudów robiąc fabułę czy misje poboczne.

skyrim? Grałem chyba z 4 razy, różne gildie, skradanie się, łuk, sprawa że za każdym razem można się bawić inaczej,


Hmm, Wiedzmin cię znudził bo za 1 razem zrobiłeś wszystkie misje poboczne i za drugim się powtarzały, a Skyrim cię nie znudził, bo za każdym razem robiłeś inne misje poboczne?