Wpis z mikrobloga

@Kiziak: jestem ciekawa czy poszlabys do grupy tych wyraznie okaleczonych zdrowotnie Dunek z filmu (chociaz poszkodowanych jest przeciez conajmniej kilka razy wiecej) i powiedziala im, ze tylko im sie wydaje ze sa chore i wydaje im sie ze zachorowaly przez szczepienie (ktore mialo byc bezpieczne- tak mowia naukowcy!) i wszystko to ich wymysly. Nie czytaly ksiazek z wakcynologii przeciez, sa niewyksztalcone -( ͡° ͜ʖ ͡°) nie maja
@Meryl14015: Może jeszcze przytocz przykład ze średniowiecza kiedy hemoroidy leczono poprzez wypalanie rozgrzanymi żelaznymi prętami, które wpychano pacjentom do odbytu. Od tamtego czasu się trochę zmieniło i medycyna wie troche więcej. Zauważ, że heroina została wycofana po nie tak długim czasie ze względu na właśnie DOWODY NAUKOWE (trudne słowo). Od pojawienia się szczepionek minęło już troche i jakoś naukowcy wciąż stawiają wyższość korzyści ponad niebezpieczeństwa.

Dobra, widzę, że naprawdę nie ma
@Kiziak:
"Zauważ, że heroina została wycofana po nie tak długim czasie ze względu na właśnie DOWODY NAUKOWE (trudne słowo)."
co? a ja myslalam ze to naukowcy TWORZA leki. A tu sie okazuje ze syrop z heroina zrobila banda szamanow, sprzedawali je szewcy z zegarmistrzami na czarnym rynku. Dopiero naukowcy ja zbadali jak juz bylo miliony sztuk sprzedanych bo wczesniej nie wiedzielii ze istnieje!
Tak widzisz swiat nauki? Leki- buble pojawiaja sie
@Meryl14015: a wiesz, że na przestrzeni 100 lat troszeczkę zmieniły się normy i sposób wprowadzania leków na rynek? Nieeee, po co. Można kierować się przecież tym co było 100 lat temu skoro to zapewnia efekt potwierdzenia.

Na szczęście moja mama nie jest taka głupia i kiedy ja u dentysty na fotelu krzyczałam "Mamo, nie, to boli" to była uparta i doprowadziła do tego, że mam teraz zdrowe zęby. A nie, bo
@sorhu: siedzę trochę e temacie szczepień i polecam poszukać informacji dotyczące stopstopnop! ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dodać się do grupy na fb 'autyzm leczenie biomedyczne' - w drugim przypadku - rąk murowany( ͡° ʖ̯ ͡°)