Wpis z mikrobloga

@niewidzialnyktos:

Kierunek informatyka wat

Ok, jeśli WAT, to może faktycznie OP ma na celu specyficzną posadę. Jeśli informatyka ogólnie, to 4 lata doświadczenia > każde studia, o ile będzie dbał o rozwój i nie stał w miejscu. Ja jestem kompletnie niedynamicznym gościem, a 2 lata pracy dały mi o wiele więcej, niż studia, które szły mi jak krew z nosa. Żałuję zmarnowanego czasu.
@NoMercyIncluded: Na pewno cywilni mogą się załapać na różne projekty wojskowe. Na pewno jest jakiś projekt związany ze sztuczną inteligencją ale że jako w nim nie jestem to szczegółów nie znam.
Dopiero tak na 5tym semestrze zaczynają coś proponować.
@niewidzialnyktos: A miałeś problemy już na pierwszym semestrze (bo tak wywnioskowałem na początku z Analizy I)?
Czytaj ze zrozumieniem, tyle lat studiów, a uderzasz obok mojego toku rozumowania, choć wykładam jak dziecku.
JEŚLI ktoś ma problem ze studiami od początku, to prawdopodobnie ta forma zdobywania wiedzy nie jest dla niego i znacznie lepiej pójdzie mu w pracy. Co jest tu trudnego do zrozumienia? Nie neguję sensu studiowania generalnie, ogarnij się.

Mi
@NoMercyIncluded: Tak, miałem problem ze studiami na początku, #!$%@?łem pare przedmiotów i też zaczynałem od nowa. Ty się ogarnij bo zgrywasz wykopowego eksperta, co tu jest trudnego do zrozumienia? Według mnie warto studiować i pracować jednocześnie wysilając się, według Ciebie nie warto jeżeli to generuje problemy i doba ma tylko 24h, ja #!$%@? - coraz więcej profesorów na tym wykopie
@NoMercyIncluded: Tylko to jest kwestia czy to są problemy, jak mam problem z jednym przedmiotem a na semestr mam średnio koło 10ciu i np. inne matematyki (algebra, dyskretna, statystyka, rachunek prawdopodobieństwa, analiza II) potrafię zdać bez problemu. To nie jest tak, że ja przechodziłem ledwo co, ja mam problem z jednym przedmiotem na około 30 które miałem.
@niewidzialnyktos: Koleś, masz problemy. Podałem jedno z możliwych wyjść. Ty uważasz, że prezentuję to jako prawdę objawioną i neguję całą resztę. Jesteś lekko nadwrażliwy, buzi ;*

@MatexN: Ok, zrozumiałem to już dawno, więc nie piszę już nawet o Tobie, po prostu bronię swojego początkowego posta, w którym wysnułem hipotezę. Przypuszczenie. Kolega wyżej najwyraźniej poczuł się atakowany (???), biedactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MatexN: no też jestem #!$%@?ą i łatwo mnie sprowokować i wyskakuje z mordą do współpracowników jeśli wytkną mi błąd - taki jestem jak małe dziecko, któremu zabiorą zabawkę, zaczynam szczekać ( ͡ ͜ʖ ͡)

EDIT: o #!$%@? pomyliłem wpisy xDD
@MatexN: Kolego to dr Jerzy P. tak Was ciśnie? Dziwne bo mam teraz z nim na WELu analizę na mgr (zaoczne) i większość już zaliczyła (ja na razie mam wywalone i w ogóle nie podchodziłem do zaliczeń xD) i wykład zalicza na podstawie zaliczonych ćw i notatek z wykładów xD