Wpis z mikrobloga

@parachutes:

Ja też, ale z Cechem na bramce.

@MarekAntoniusz:

właśnie, czemu ospina a nie gustlik?

Tak, jak wyżej Cech popełnia coraz więcej błędów i jest w słabszej formie, widać, że jednak wiek powoduje regres, a Ospina raz, że broni w LM normalnie to jest bardzo solidny, dwa gafy u niego to rzadkość.

Generalnie mega skład ale siwy i tak wstawi swoich pupilkow jak wallcot...


@MarekAntoniusz: Dokładnie tak będzie.
@Pustulka a jeszcze poruszając kwestie bramkarzy to nie chodzi o to że Polak czy że mój rocznik i z nim kiedyś grałem ale jestem za tym żeby Wojtka nie sprzedali do Romy i żeby wrócił do nas i grał w pierwszym bo doświadczenia już załapał i wyciągnął wnioski z głupich błędów boiskowych jak i poza boiskowych.
@Ragnarokk:
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że Cech nie odejdzie i ciężko nawet byłoby go sprzedać, ale klub wraz z odejściem Wengera powinien przestać być spokojną przystanią dla wielu piłkarzy. Arsenal nie jest klubem charytatywnym, ani domem opieki i gracze powinni się albo dostosować poziomem do 3 zespołu na Wyspach albo spadać. Jestem bardzo poirytowany postawą Arsenalu w tym sezonie, grają niesamowity piach, wiele szczęśliwych zwycięstw, przekonujące jestem w stanie
@Pustulka:
Tutaj masz rację. Zmiana trenera prawdopodobnie oznacza rewolucję w składzie i wraz z Wengerem odejdzie sporo piłkarzy. Także dlatego, że przy innym trenerze będą przyspawani do ławy