Wpis z mikrobloga

@adway: no nie musi, bo jeśli Legia wygra wszystkie mecze do końca sezonu to mistrzostwo zdobędzie niezależnie od rezultatów pozostałych drużyn. Co nie zmienia faktu, że im większy jest margines błędu, tym lepiej.
  • Odpowiedz
no nie musi, bo jeśli Legia wygra wszystkie mecze do końca sezonu to mistrzostwo zdobędzie


@philger xDDD

Nie wiem czy wierzysz w cuda, wróżki i te inne, ale Legia straciła swoje armaty, bramkodajnych piłkarzy. Odidja z Necidem potrzebują zgrania jeszcze, pytanie czy w ogóle zaskoczy, póki co brakuje końcówki. Dziś błysnął Jodła, na którym psy wieszano, ale jak Arka robi taki problem drużynie, która jeszcze przed chwilą grała w LM a
  • Odpowiedz
@let_it_be: zadanie domowe z logiki - znajdź różnicę w zdaniach:

1. jeśli dojdzie do zdarzenia A, to wydarzy się B

2. wydarzą się zdarzenia A i B


Następnie przemyśl jak ma się twój kompletnie zbędny wywód do tego co wcześniej napisałem i wyciągnij wnioski.
  • Odpowiedz
@let_it_be: zresztą co ma mecz z Ajaxem do ligi? I nie powiedziałbym żeby był on jakoś szczególnie ważny w kontekście tego półrocza, o wiele ważniejsze będą spotkania z rywalami do mistrzostwa, a już zwłaszcza te w rundzie finałowej
  • Odpowiedz
@philger ja się czepiam tylko mokrych snów kibiców. Chodziło mi o osiągniecie celu który postawiłeś - wygrać wszystkie mecze. To nie ta sama drużyna co w rundzie jesiennej.
  • Odpowiedz
@let_it_be: nie postawiłem żadnego celu, tylko napisałem jaki jest warunek wystarczający mistrzostwa. Zdradzę ci sekret - taka sama prawidłowość dotyczy też w tym momencie Jagiellonii, Lechii i Lecha. Czy to twoim zdaniem oznacza mokre sny o zdobyciu mistrzostwa przez 4 drużyny jednocześnie? Gdy w podręczniku do chemii widzisz zdanie "jeśli dokonasz reakcji spalania wodoru, otrzymasz wodę" to też ci się wydaje że autor stawia przed tobą taki cel? Albo że
  • Odpowiedz