Wpis z mikrobloga

Jestem, akurat jak się zabierałem za kolację mama przyszła z kotletami jajecznymi więc podatki zostały na ewentualne potem, w co jednak wątpie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Inboxie: @MrPickles: @Opinia: @name_taken: @Saute: @Ayano: No z kolacją nie poszaleli, ale ten twaróg to dziwna sprawa, bo smakował raczej jak jakiś miks na słodko-słono - ciekawy smak dosyć

@Stulejusz_Wielki: Też płacę czasami jakieś, daj
@psychiatrist: Dzięki, w sumie to postaram sie 'utrzymać' tag jak będę się na jakieś kontrole szpitalne wybierał
A anibarbie123 nie kojarzę szczerze mówiąc, jesteś w stanie coś więcej napisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zakarin: Tak jasne. Aniabarbie to troll był podajacy się za dziewczyne ktora mieszkala na wsi i codziennie rano pisala że na sniadanie ma kanapki a na obiad kotlety i że szykanuję ją margines społeczny w szkole i na wykopie.
To dla mnie był taki stały punkt dnia. :P
@psychiatrist: xD
No powiem szczerze ze dla mnie to w miarę fajne takie coś jest, taki szczątkowy plan dnia to i tak duża zmiana w moim zyciu
Tylko że wiem ze stad wyjde, wypadne z rutyny i nawet jakiś dziennik typu dziś na obiad kotlet by wzieły w łeb xD