Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytanie do mirków, którzy przeżyli swój pierwszy raz w późnym wieku i byli wyśmiani. Czy było to jak byłeś w związku, a może ONS albo #roksa? Mówiliście przed, że to wasz pierwszy raz? Czy laska rozgadała innym? A może do pierwszego razu nie doszło, bo loszka wyczuła bycie prawikiem?
#seks #stulejacontent #tfwnogf
Wpis dedykuję cumplowi @Esubane, który miał podobne przeżycia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#pytanie do mirków, którzy przeżyli...

źródło: comment_5zx8sqfVOOSzvdJvt32NVf7gpKar9FLe.jpg

Pobierz
  • 6
43567: 20 lat - dwutygodniowy związek z pełnym spektrum atrakcji, jak ogarnąłem system to pannę zostawiłem i przez rok byłem klubowym ruchaczem-podrywaczem, do 23 roku życia mi się znudziło i od tamtego czasu (mam 29 lat) jestem w stabilnym 6-letnim związku. Po pewnym czasie znajomości jednonocne/kilkunocne się nudzą, długoterminowy związek z podobnymi oczekiwaniami oferuje o wiele więcej.

Zaakceptował: Asterling
MalaCzarnaaa: Mirabelka z tej strony((oo)). Mój chłopak był prawiczkiem jak go poznałam - 29 lat miał. Powiedział mi o tym, ale to nie był dla mnie problem. Nikomu nie mówiłam, bo czemu miałabym komuś mówić? Co moje koleżanki ma obchodzić z kim on wcześniej spał/nie spał. To nasza prywatna sprawa. Pozdrawiam

Zaakceptował: Asterling