Wpis z mikrobloga

@sonep: ciemny lud to kupi. Nie mozna byc troche za/troche przeciw gdy Partia niszczy trojpodzial wladzy. To sa sprawy fundamentalne i nawet Korwin to rozumie.
Po co ludziom .N jak mają PO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dziki_Bigos: mnie w sumie obojetnie - nawet bym wolal zeby wykrystalizowala sie jedna partia. Choc programowo blizej mi do N ze wzgledu na liberalizm.
Zapomniałeś o najsilniejszej partii "mam to w dupie" - 50%


@Robert_Edwin_House: kiedys czytalem ze tam rozklad jest zblizony do glosujacych. Choc teraz to sie zaburzy - bo wycinek spoleczenstwa bioracy 500+ bedzie nienaturalnie zmobilizowany.
@pk347: Tak zupełnie się nie da sprywatyzować służby zdrowia i edukacji jak w korwiniźmie, bo byłby za duży opór społeczny. Ale myślę że bon oświatowy jest niezłym pomysłem w przypadku edukacji. Co do zdrowia, to reforma finansowania służby zdrowia, zlikwidować NFZ, zrobić konkurencję na rynku i niech ludzie sami decydują u kogo chcą płacić za służbę zdrowia, tak jak ubezpieczenie na samochód - prywatna firma zrobi to lepiej i taniej o
@pk347: Tak zupełnie się nie da sprywatyzować służby zdrowia i edukacji jak w korwiniźmie, bo byłby za duży opór społeczny. Ale myślę że bon oświatowy jest niezłym pomysłem w przypadku edukacji. Co do zdrowia, to reforma finansowania służby zdrowia, zlikwidować NFZ, zrobić konkurencję na rynku i niech ludzie sami decydują u kogo chcą płacić za służbę zdrowia, tak jak ubezpieczenie na samochód - prywatna firma zrobi to lepiej i taniej o
@HrabiaTruposz: Zawsze każda jedna sondażownia ma odchył bo badanie robi na czyjeś zlecenie. Pamiętam jak bodajże Millward Brown (?) wróżyło wygraną Komorowskiego w 1 turze i co? I nic ;)

@StalyklientPolmosu: No pewnie że lepiej teraz, potem byś żałował ;) I dobrze z tym niemieckim myślisz, angielskiego teraz nie ma co bo nie wiadomo jak to z tym Brexitem i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)