Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
czy Waszym zdaniem przy zarobkach 3k na rękę, branie auta na kredyt gdzie rata to 930 zł przez 4 lata to dobry pomysł?
Na mieszkanie wydaję ok 1k, więc zostaje mi 1k na życie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 159
  • Odpowiedz
@Singularity00: Sorry jak dla mnie nie wiesz jak działa życie. Ja jak zarabialem 3k to pieniądze odłożone inwestowałem w siebie i po paru latach moje zarobki skoczyły kilkukrotnie. A Ty wolisz #!$%@?ć pieniądze w pasywo, które przynosi krótką frajdę (jak każda nowa zabawka) i które spowolni Twój rozwój o kilka lat. Good luck with that.

00 w nicku to Twój rocznik?
  • Odpowiedz
@voltear: No to sobie inwestuj w coś czego nie widać. Ja wolę spełniać swoje marzenia a nie żyć jakimiś wizjami przyszłości, które mogą poczekać.
Rok temu wziąłem na raty nowe auto (3x po ok 17k, pierwsza rata przy odbiorze, kolejne po 1. i drugim roku), które sobie spłacę całe za niecały rok właśnie przy zarobkach bliskich 3k. Można? Można
I wiesz co? każdy kolejny dzień, dojazd do pracy to dla
  • Odpowiedz
@headhunter13 czyli nie zarabiasz 0. Nie musisz sie ze mna porownywac bo nie wiesz co robie i za ile. Stac mnie na auto ale nie ma dla mnie ekonomicznego sensu, do pracy jak i na lotnisko mam 15minut.
  • Odpowiedz