Wpis z mikrobloga

@rudaad: Dowalanie komuś sprawia, że budujecie swoje poczucie wartości? Hurr durr różowe takie złe , patrzą tylko na wygląd, na kasę, ble ble..a jak ktoś nie jest dla was 10/10 to od razu należy mu dowalić. Tak, słaby pomysł dodawać tu swoje zdjęcie, ale krytyka na takim poziomie jest jeszcze gorszym pomysłem.
  • Odpowiedz
@rudaad: gurwa jeżeli wieloryb schudł ze 130 do 90 to dalej jest wielorybem tylko mniejszym. Chwalenie się cyckami jak jest się gruba locha to jest dramat
  • Odpowiedz
Tak wyglada damska stulejka tylko tym się różni od innych różowych ze się #!$%@? i poszło jej trochę tłuszczu w pryszczate cyce heheheh
  • Odpowiedz
@rudaad: Najwięcej jadu to chyba od ludzi z pod znaku "Japko". Jak ktoś ma ochotę pokazać swoje zdjęcie, to niech wrzuca :) Każdy ma też prawo wyrazić swoje zdanie, tylko zastanawiam się czy w realu też są tacy wyszczekani. Podejrzewam że tak, bo japko im strzeliło do głowy. Ps. Obiad był bardzo dobry
  • Odpowiedz
@iEarth: 4miesiące po urodzeniu dziecka i rzuceniu palenia nie jest to ciągle zły wynik. Zwłaszcza, że pierwsze 43 kg zeszły po 1,5 roku przed ciążą. Nikt nie porzuca takich osiągnięć i po zakończeniu karmienia nie mam zamiaru poprzestawać.

@InsaneMaiden - ja sobie ciągle chwalę. Atencja atencją, ale istnieją również inne aspekty życia.

@
  • Odpowiedz