Wpis z mikrobloga

@SaandMann

jakim cudem ważyłaś ponad 120 kg, nie miałaś lustra w domu

W pewnym momencie przestaje się nad tym panować. I mimo lustra to czasem nie takie łatwe uświadomić sobie jak się wygląda, mi się wydawało że jest w porządku dopóki kolega w sylwestra nie powiedział mi gdy leżałam na dywanie że wyglądam jak waleń którego morze wyrzuciło na brzeg xD
  • Odpowiedz
@Formidable: No cóż mogę powiedzieć.
Po komentarzach widać wychowanie, a raczej braki ;)
Jeżeli to dla ciebie normalne to współczuje, a jak nie rozumiesz dodatku o matkach [który nikogo nie obraża] to też są braki, ale już nie w wychowaniu.

Jakim trzeba być fiutem i bucem, żeby pisać takie rzeczy do drugiego
  • Odpowiedz
@Gabu:

Sam zachowujesz się jak buc nazywając fiutami, #!$%@?, szmaciarzami, (whatever) innych ludzi. Sorry, ale jak ktoś robi #pokazmorde a tak naprawdę to #pokazdekolt i dziwi się że dostaje negatywne komentarze to tylko mi go żal. Już nawet nie chodzi o to co pokazuje, tylko robi to publicznie na forum- trzeba liczyć się z obraźliwymi komentami. Co do "bede zigol", "gruba locha" to chyba trochę przesadzasz.
  • Odpowiedz
@Gabu: @Formidable Rzecz w tym, że nikt się nie dziwi, ale również się nie przejmuje. To jest Internet i bez żadnych konsekwencji, podstaw czy polotu można rzucić obelgą. Serdecznie mnie to nie robi. Z drugiej strony miło, że są ludzi którym zależy na tym by choć odrobinę cedzić takie pomyje. Forma bywa różna i czasami nie można do niektórych dotrzeć inaczej niż tylko wypowiedzią na podobnym poziomie. Także bulwers
  • Odpowiedz
@rudaad: Nie obraź się mnie to zdjęcie jakoś specjalnie nie rusza. #!$%@?łem się tylko, że Mirek wyżej broni ciebie i pisze "Jak tak można obrażać" z drugiej strony sam to robi nazywając ludzi śmieciami, szmaciarzami, #!$%@? itp.
  • Odpowiedz
@Formidable: No, ale obelg to mi nie dopisuj ;)
Był tylko fiut, #!$%@? i buc, w moim mniemaniu śmieć i szmaciarz to gorsze określenia.

Serio nie widzisz różnicy w obrażaniu kogoś za nic, a w nazwaniu #!$%@? kogoś kto obraża za nic ;)?
No weź, ładnie piszesz nie psuj wrażenia ;)

Co do tagu wykoppomaga to użycie w tym wpisie jest oczywiście naganne.
  • Odpowiedz
@Gabu: Przyjmuję naganę jako nauczkę - mniej tagowania, więcej treści.;)

@Formidable: To mamy coś wspólnego, mnie też niewiele rzeczy rusza, co do poruszonej kwestii: Nie #!$%@? się to tylko Internet. Kiedyś ktoś i tak w to wszystko #!$%@? wielkie EMP.
  • Odpowiedz