Wpis z mikrobloga

#!$%@? jesteście z tymi komentarzami.
Jak nie masz nic miłego do powiedzenia to lepiej nic nie mów.

Każdemu #!$%@? powyżej życzę, żeby przy nim ktoś powiedział coś równie miłego jego matce.

@rudaad: są cycki jest + :)
  • Odpowiedz
@venomik: o to, że pytanie z zakresu wiedzy jakiejkolwiek nie pozostaje bez echa i różnorodność społeczności wykopu
oraz jej zaangażowanie w życie serwisu pozwala zdziałać sporo. Stąd odniesienie do tagu.

@webdruid: za to @Gabu dobrze popatrzy.

Nie dam się podpuścić :P Ogólnie cycki to tłuszcz poza gruczołami mlekowymi - więc poniekąd każdy ma racje.

@winterfresz @Trannitis @Blaskun @kidzior @ryhu: Tak czy inaczej bycie tłuściochem mam za sobą - z
  • Odpowiedz
: o to, że pytanie z zakresu wiedzy jakiejkolwiek nie pozostaje bez echa i różnorodność społeczności wykopu

oraz jej zaangażowanie w życie serwisu pozwala zdziałać sporo. Stąd odniesienie do tagu.


@rudaad:
Ok, ale co ma do tego zdjęcie cycków? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@venomik: Tylko, to, że dałam się namówić mojemu niebieskiemu, który od wielu lat jest zżyty z wykopem do wrzucenia swojej foty - ava w powiększeniu na mikroblog, bo przekonałam się, że ten tag naprawdę działa. Zaś same Mirki i Mirabelki nie muszą okazać się za każdym razem moimi "nowymi przewodnikami po Internecie" czyli reprezentacją chamstwa, prostactwa i hołoty a'ka @Nizki
  • Odpowiedz