Wpis z mikrobloga

@Dorrek: bardzo szybka piechota która zwykłe a na pewno już ciężkie nie są wstanie dogonić zwłaszcza jak się da z dwie jednostki z zatrutymi strzałami ( wtedy niektórzy to dosłownie do ciebie się czołgają, leśna mara która powstrzyma każdą szarże robiąc im las ( fajnie spowalnia tak btw ) i jednostki które biegają i strzelają a jak dojdzie do walki nie są złe ( a umiejętność tancerzy która niesamowicie zwiększa im
@Aeny: No z ich piechota to tylko beastmeni maja szanse jak chodzi o szybkosc. Dodaj do tego strzelanie w trakcie przemieszczania sie i masz najbardziej upierdliwe jednostki, niewiele mniej upierdliwe niz stacki Norski wypelnione strzelcami konnymi i rydwanami.
Jedyne co, to przez zajebistosc ich poczatkowych jednostek, tak na dobra sprawe nie uzywalem wyzszych tierow ^^ .
@Dorrek: wiesz co ja ostatnio zacząłem grać online i nie da się tak grać jak na singlu że robisz 4 odziały włóczników reszta łuczników i kosisz wszystko co nie zmienia faktu że te jednostki i tak są op
Mocno opancerzeni krasnale + kusznicy + zabójcy przy działach. Jeszcze nigdy nie przegrałem przeciwko elfom w tej kompozycji ( )