Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie bylem w kinie od gimbazy czyli prawie 10 lat. A sam tez nigdy nie bylem. Ani z kolegami. Dostalem w pracy vouchery do multikina. Boje sie ze mi ich nie przyjma albo nie bede potrafil ogarnac wszystkiego. Dawno nie bylem w kinie. Wiem ze chyba trzeba byc wczesniej w razie kolejki, przyjde na zapas godzine wczesniej, najwyzej schowam sie gdzies czy pochodze jakos. Tylko tak glupio do kina samemu isc. Zwykle do kina ludzie chodza w parach, typu facet-kobieta, jako zwiazek, na randke czy cos, albo jacys znajomi. #!$%@? a ja sam. I bede patrzyl na te zwiazki, szczesliwych ludzi.

Mam tylko nadzieje ze jutro mnie ominie kompromitacja cwela i nie zrobie jakiejs gafy np. nie potrafiac znalezc miejsca, albo siadajac na zlym miejscu, albo nie potrafiac uzyc vouchera na bilet czy cos. :(

Jak macie jakies porady dla osoby ktora nigdy samemu w kinie nie byla (ani ze znajomymi), a jedynie w klasie gdzie nauczycielka bilety itd. zalatwiala za nas to dajcie jakies rady bo sie boje...

PS. Na zdjeciu jest to czego sie boje. Pary. #!$%@? zarezerwowalem sobie miejsce bo ide z rana, boje sie isc wieczorem bo za duzo ludzi bede dlatego specjalnie rano wstane i z rana pojde. Ale i tak pare osob widze na sali jest. I patrzcie na zdjecie zalaczone. Same pary. Albo ludzie znajomi jacys. Nie ma pojedynczych miejsc zarezerowanych. Tylko pary. Albo grupa znajomych jak pewnie w ostatnim rzedzie. Albo randka grupowa.

Ps2. Mam niemile wspomnienia z kinem bo pamietam jak rzucali we mnie popcornem w szkole albo kopali mnie w krzeslo :(

#filmy #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie bylem w kinie od gimbazy czyli ...

źródło: comment_d8kgWlIKGcRaayVTvZViuLoRmSjmZzaY.jpg

Pobierz
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: Też sam czasem chadzałem - dziewczyna nie znosi Star Warsów ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Wystarczy być te 20-30min wcześniej, kolejki są zazwyczaj tylko na premierowe pokazy i to między 18 a 21.
Jak jest tyle osób to pewnie jakieś normalne ludzie, a nie wycieczka z gminy 80km dalej, więc powinien być spokój.
Idź, najedz się i oglądaj w przyjemności.
Wiem ze chyba trzeba byc wczesniej w razie kolejki


@AnonimoweMirkoWyznania: Pogrzało? Jak masz bilet kupiony to spokojnie możesz przyjść 20 minut po teoretycznym rozpoczęciu seansu. Bo tyle mniej więcej trwają reklamy w multikinie. Ewentualnie przyjść trochę wcześniej zrealizuj kupony i idź połazić po centrum handlowym albo zjedz sobie coś wyszczaj się etc. nie ma sensu przyłazić wcześniej.
SpienionaMaciora: Ale faza ja pierdziele, op here, dziwilem sie czemu nie ma mojego wpisu, to wchodze w twoje wyznania, patrze a tu dodany, wchodze do wpisu a tu "30 sec temu" lol :D

Ps. mam pytanie czy szatnia jest w multi kinie? co zrobic z kurtka?

Zaakceptował: Zkropkao_Na