Wpis z mikrobloga

@bordozielonka: nie. To nie jest możliwe.BTC nigdy nie zniszczy zwykłych walut. Pamietaj że zwykłe waluty również mogą ewaluować i przejść do formy elektronicznej np do ulepszonego blockchaina lub zupełnie innej lepszej technologii.
a wzrost powyżej kilku milionów usd? Poważnie pytam. Czy to zrobiłoby różnicę?


@pawlo74: oj mocno wybiegłeś. Pomyśl trochę. 1 btc nigdy nie będzie po milion dolarów. W każdym razie nie za Twojego życia.
@pawlo74: Ty lepiej przepchnij moją transakcję bo mnie tu hu.... strzela :) https://blockchain.info/pl/address/1AMBshyCMGAgBTncBsGQEhHqySEqsMr1ZY już prawie 4 godziny. Masakra jakaś. Jak ta sprawa nie zostanie rozwiązana przez developerów to nie widzę przyszłości BTC. Bo tym więcej bloków będzie wykopanych tym sieć będzie bardziej zapchana. Jak tak dalej będzie to za rok okaże się że transakcja będzie szła miesiąc albo pół roku. A to śmierć BTC będzie.
@pawlo74: PUTIN był tylko do spekulacji :) i zabawy. Ja mam po 0,05 BTC wpakowane w prawie 70 shitcoinów w YOBIT :) tak dla zabawy :) i mam niezły ubaw że już kilka z tych co obstawiłem wzrosło po 3000 procent w ostatnich tygodniach:) wtedy jest czas by wychodzić i wchodzę w następne :) A cel jest jeden: MNOŻENIE BTC i LTC.