Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.
Zwracam się do szanownych mirków z zapytaniem. Otrzymałem niedawno lekki stopień niepełnosprawności. Posiadam wyższe wykształcenie - technolog żywności. Pracowałem głównie w firmach spożywczych jako operator urządzeń. Obecnie nie mogę tej pracy wykonywać. Poprzedni kierownik wspominał mi kiedyś, że jest firma w Poznaniu lub w okolicy, która od ręki zatrudnia osoby z wyższym wykształceniem oraz orzeczeniem. Niestety teraz nie mogę sobie przypomnieć o jaką może chodzić. Z tego co pamiętam to chyba zaczyna się na B, ale mogę się mylić. Nie mam bezpośredniego kontaktu z kierownikiem abym mógł się znów spytać, dlatego pytam was. Jest to raczej firma spożywcza. Czy ktoś z szanownych mirków może się orientuję o jaką firmę może chodzić?

#poznan #praca #niepelnosprawni

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 7
OP: @m1a1 Dzięki, zorientuję się. Może właśnie o ten zakład jemu chodziło.

@lewak_zbierajacy_minusy No niestety, takie życie. Pracowałem tylko jako operator/laborant. Nie mogłem się dostać na stanowisko technologa . A bardzo by mi taka praca odpowiadała. Obecnie nie widzę ciekawej oferty w tej branży. Patrzyłem na oferty w urzędach, ale np. w takim inspektoracie ochrony środowiska jest "aż" najniższa krajowa :/ Jak żyć :/

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
OP: @m1a1 Dzięki, zorientuję się. Może właśnie o ten zakład jemu chodziło.

@lewak_zbierajacy_minusy No niestety, takie życie. Pracowałem tylko jako operator/laborant. Nie mogłem się dostać na stanowisko technologa . A bardzo by mi taka praca odpowiadała. Obecnie nie widzę ciekawej oferty w tej branży. Patrzyłem na oferty w urzędach, ale np. w takim inspektoracie ochrony środowiska jest "aż" najniższa krajowa :/ Jak żyć :/

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą