Wpis z mikrobloga

@bl4ck_: widzę właśnie. Powiem Tobie że jak sytuacja na BTC nie zostanie naprawiona odnośnie tych opóźnień ( a będzie coraz gorzej ) to straci na reputacji taki BTC a wręcz zaliczy krach a na TOP 1 wejdzie np taki LTC:) ()
straci na reputacji taki BTC a wręcz zaliczy krach a na TOP 1


@Amelek: BTC jako wiodący obiekt eksperymentalny nie upadnie, bo pociągnęłoby to upadek i zerwane zaufanie do całej reszty kryptowalut. Trochę miecz obosieczny
@MysGG: wiesz tak naprawdę to zależy od tego czy zostanie rozwiązany problem a problem z BTC jest i to bardzo poważny.Jak widać developerzy nie potrafią się porozumieć choćby w sprawie SEGWIT. I to może być gwóźdź do trumny dla BTC jednocześnie nie jestem tego zdania że upadek BTC spowoduje spadek zaufania do innych krypto. Wręcz przeciwnie moim zdaniem wygra najlepszy który zastąpi BTC. Mam nawet takie zdanie że detronizacja BTC jest
@qwert321: dobrze rozumiesz. Niestety giełda ma swoje ustalone stawki opłat ustawione. Także np ja za chwilę będę czekał już 3 godziny a może być że będziesz czekał i kilka dni. Dlatego to zmierza już do paradoksu.Jak sytuacja i problemy na BTC się będą pogłębiały a na pewno będą bo nie widać porozumienia developerów to wieszczę dla BTC nieciekawą przyszłość. I może to dobrze. Bo już powstało naprawdę wiele rewelacyjnych i o
@Amelek: Niestety mylisz się upadek btc będzie upadkiem wszystkich kryptoshitów.
btw LTC to jeden z najgorszych klonów to ze ma teraz głosowanie dotyczące segwit nic nie da będzie mała pompa i potem zdechnie tak jak zdycha od 3 lat...za to jeśli segwit okaże się dobrym rozwiązaniem dla ltc może mieć pozytywny wpływ na btc .
@Amelek: Polecam umieć przeliczać odpowiednie fee. Przez 3 lata (od takiego czasu wydaje mi się, że jesteś na tym tagu), nie ogarnąłeś ile daje się fee za daną wagę transakcji?
https://bitcoinfees.21.co/

Pomijam kwestię, że Bitcoin to naprawdę strasznie niewydajne dziadostwo i jeżeli nie zostaną podjęte żadne decyzje, w sprawie przepustowości sieci, to inna krypto przejmie pałeczkę/lub żadna i większość da sobie spokój z używaniem krypto.
@qwert321: Polecam sieć Ethereum. Czas bloku to kilkanaście sekund, ma większą przepustowość niż BTC i brak przeciążenia. Dająca nieskończenie więcej możliwości (w pełni programowalna), z dedykowanym teamem developerów, ciągle ulepszających sieć zgodnie z założeniami white-paper oraz lepsza technicznie od BTC. Za przelew płacisz z 20 razy mniej.
@Amelek: To z dziwnej giełdy korzystasz jeżeli ma ona tyle adresów wejść że transakcja osiąga wagę 817 bajtów. (wiesz w ogóle co to znaczy?). Nigdy nie widziałem przelewu wypłatowego z giełdy na wagę większą niż 300 bajtów. Także ten, polecam zmienić tą śmieszną giełdę.

P.S Nie napisałeś tego w głównym poście, a wiem że lubisz sobie #!$%@?ć głupoty więc nie czytam twoich wszystkich wypowiedzi, bo to byłaby jedna z największych strat