Wpis z mikrobloga

Mirki jakim #!$%@? trzeba byc zeby w pionie w kotrym wiadomo że jakis 90% osob spiac ma kaloryfer obok lozka (male pomieszczenie) #!$%@? w kaloryfer do #!$%@? #!$%@?. Jestem chory, angina i grypa mozno a ten #!$%@? od pol godziny #!$%@? w kaloryfer az milo. Mirki poszedłem #!$%@? ale glupie tłumaczenie ze naprawia kaloryfer O 9 #!$%@? RANO #!$%@? JAK WŚCIEKŁY MLOTKIEM CZY #!$%@? WIE #!$%@? CZYM. Jak sie odwdzieczyc #!$%@??


#zalesie #gorzkiezale #sasiedzi
  • 12
  • Odpowiedz
@Volt224: Muszę Cię zmartwić. O 9 rano już nie ma ciszy nocnej. Z drugiej strony mogę Cię pocieszyć. Poł roku temu wprowadziłem się do nowego mieszkania jako jeden z pierwszych lokatorów. Do dzisiaj mam na około remonty. Nie ma to jak wrócić z pracy po 17 i odpocząć przy dźwiękach wiertarki czy pilarki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Volt224: To jeszcze nic.Mój sąsiad codziennie (dosłownie) od 9 lat o godzinie równo 11:00 trzepie kotlety na obiad.Zima czy lato Sobota czy środa on codziennie trzepie te #!$%@? kotlety. xD
  • Odpowiedz
wiem ze nie ma ciszy nocnej ale w takim razie ja do 22 dzisiaj posluchsm sobie na glosnikach dupstepu ktorego #!$%@? nie nawidze


@Volt224: Nie ma w prawie czegoś takiego jak cisza nocna. Jak ktoś jest uciążliwy, to nie ważne czy w dzień czy w nocy. Jak rzeczywiście robi to złośliwie, to możesz dzownić po bagiety.
  • Odpowiedz
no nie wiem "panie bagieto sąsiad o 9 rano #!$%@? jak wściekły młotkiem w kaloryfer"


@Volt224: Dokładnie tak. Jeżeli to rzeczywiście takie niedorzeczne, to cię na poziomie rozmowy telefonicznej spuszczą na drzewo. Pytanie, czy robi to złośliwie, czy po prostu ma remont i wymienia sobie kaloryfer.
  • Odpowiedz
@Volt224 no #!$%@?, a jak Tobie sie #!$%@? kaloryfer to go #!$%@? nie naprawisz przeciez, co nie? nie ma co komentowac, ciesz sie ze od 9 a nie od 7. a jak Ci sie podoba to sluchaj sobie codziennie chocby i discopolo czy radia m. az sie musze przejsc po pokoju, jak jakas stara prukwa sie zachowujesz
  • Odpowiedz