Wpis z mikrobloga

#watchboners #zegarki #zegarkiboners #patyczak

Chudy nadgarstek, zegarka dobrać nie można, a bardzo małe kopertki kłują w oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zakup na ten miesiąc, styl elegancki pod koszulę - Cepelin, strój nie adekwatny - chorobowy, ale pochwalić się cykorem trzeba.

+ pytanie: to mój drugi skórzany pasek, pierwszego nie musiałem skracać, ale ten jest przydługi - kto mi pierdyknie ładną dodatkową dziurkę w pasku i zabezpieczy, żeby się nie rozlazła? Zegarmistrz czy krawiec?
Szkocik - #watchboners #zegarki #zegarkiboners #patyczak

Chudy nadgarstek, zegarka...

źródło: comment_A4ZYtSxymnN8XECXd3ptjrl9tONlytgX.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maciejazz: A miałem wstawić kopię, kopii cykacza marki MVMT, albo G-Shocka bo to też dość nieszablonowe zegarki.

@crazyfigo: Wg założenia tag watchboners powinien skupiać towarzystwo u których widok sikora wzbudza usztywnienie i rozrost pewnego narządu rozrodczego, więc może rzeczywiście pomyliłem tagi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Beto: 15,5cm - gdyby nie dłoń to dałoby radę podłubać sobie między zębami.

Kończąc - następnym razem
  • Odpowiedz
@Szkocik:

wymarzonego TAG Heuera 300 SLR


Ale to i tak się dowiesz, że to jest gówno i że mogłeś dorzucić 50k i kupić Jaegera. A jak kupisz Jaegera to wszystkim dupa pęknie i Ci napiszą, że w tej cenie mogłeś kupić 10 Navitimerów, itd... Więc nie dogodzisz. Temat tagu watchboners podbijałem już wielokrotnie i póki co nie pojawił się żaden argument, dla którego normalne zegarki, fajnie wyglądające, nie będące chińszczyzną
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Beto 40mm koperta. Na żywo nie wygląda jakoś nienaturalnie pomimo chudego nadgarstka, może dlatego, że przedramię nie jest już takie patykowate. Choć rzeczywiście - każdy mm średnicy więcej działałby na niekorzyść. Jak jesteś badyli z krwi i kości, dosłownie, to też pewnie zda egzamin.
  • Odpowiedz