Wpis z mikrobloga

#watchboners #zegarki #zegarkiboners #patyczak

Chudy nadgarstek, zegarka dobrać nie można, a bardzo małe kopertki kłują w oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zakup na ten miesiąc, styl elegancki pod koszulę - Cepelin, strój nie adekwatny - chorobowy, ale pochwalić się cykorem trzeba.

+ pytanie: to mój drugi skórzany pasek, pierwszego nie musiałem skracać, ale ten jest przydługi - kto mi pierdyknie ładną dodatkową dziurkę w pasku i zabezpieczy, żeby się nie rozlazła? Zegarmistrz czy krawiec?
Szkocik - #watchboners #zegarki #zegarkiboners #patyczak

Chudy nadgarstek, zegarka...

źródło: comment_A4ZYtSxymnN8XECXd3ptjrl9tONlytgX.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tremade: O dziwo badylstwo udało mi się wyleczyć we wszelakich sferach ciała oprócz nadgarstków, więc daję radę. Tam są kości, brak mięśni - nie idzie pogrubić.

@Duze_piwo: Nie znałem człowieka - u nas na wsi takich nie ma. Dzięki za radę!
  • Odpowiedz
@Maciejazz: Nie o to chodzi. Watchboners na wykopie to tag, który od początku jego istnienia skupiał fajne stylówki z zegarkami w roli głównej. Nie widzę absolutnie żadnego powodu, dla którego po X latach ten tag miałby być zarezerwowany dla zegarków z wyższej półki czy jakichkolwiek innych. Jest opcja stworzenia nowego tagu, więc w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazyfigo a właśnie, że dobrze, bo jak ktoś nie zwraca uwagi, to tagi są spamowane gównozawartością. Dawniej równało się w górę, teraz pospólstwo w internecie z rozkoszą równa w dół i pod #watchboners regularnie pojawia się jakieś plasticzane śmieci za 20zł. Wolę za wysokie standardy, niż za niskie.
@gatchweek
  • Odpowiedz
@crazyfigo: Ok, więc idąc tym tokiem myślenia, powiedz mi gdzie w poście OPa jest fajna stylówka z zegarkiem w roli głównej? Ja widzę typa w "piżamie" i białych skarpetach z za dużym eleganckim zegarkiem na łapie.

Założenie nowego tagu nic nie da, szybko będzie tam taki sam śmietnik. Ignoranci będą dorzucać kolejny tag do swoich shitpostów.
  • Odpowiedz
@Maciejazz: Nie ma, zegarek jest fajny, ale samo zdjęcie jest #!$%@? po prostu. Jak ja wstawiałem Zeppelina kilka miesięcy temu (tego samego) to było chyba pińcet plusów i milion komentarzy.

@Pantokrator:

pod #watchboners regularnie pojawia się jakieś plasticzane śmieci za 20zł


Co innego gówno z Ali za 20 zł, co innego zegarek za 1000 zł. Zresztą, mi tam wszystko jedno. Po prostu działanie @gatchweek i
  • Odpowiedz