Wpis z mikrobloga

@estkt: Jak nie wiesz, to się nie udzielaj.
Dwu litrowa benzyna ma 150 koni.
Najbardziej wytrzymały? Jeżeli z gamy "N" to lubi pić olej, bo po prostu go lubi. Nie to, że go coś boli.

@xetrov: OC płacimy, czy nie płacimy?
Dlaczego większość wykopków ma takie z-----e myślenie? "hurr po co taki mały motur skoro i tak w el pe gje bedzie durr. ja to ci muwie mireczku,
  • Odpowiedz
@Spajkuss: Nie zrozumieliśmy się - wiem, że też masz 316i, ale twoje ma 116 KM (silnik N42/N46 B18) bo to po-lift. Natomiast 316i w przed-lifcie miało 105 KM (silnik M43TU B19). Różnica koni nieduża, ale w przyspieszeniu już znaczna - 10.9s versus 12.2s
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: żeby się dobrze prowadziły to można zamontować lepsze zawieszenie albo dyferencjał. Co ma moc do prowadzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt Ci nie każe deptać gazu do podłogi jak jest ślisko, wystarczy odrobina wyczucia
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: te kilka % różnicy na masie sobie częściowo wyrównał ciężarem butli i instalacji lpg. Poza tym nawet jesli odczujesz 50kg różnicy przy samochodzie ważącym ponad tonę to mając większą moc nadrobisz z dużą nawiązką straty spowodowane tą różnicą wagi.
  • Odpowiedz
OC płacimy, czy nie płacimy?


@Emporio: no i jaka to niby różnica? Mam dwa samochody, jeden to 2.0 za które płacę ~500 pln i 3.5 za które płacę 900 pln. Te 400 pln rocznie to przecież nic w porównaniu do tego jak jedzie jedno i drugie.
  • Odpowiedz
@xetrov:

no i jaka to niby różnica?

Taka różnica, że zwyżki są za rocznik, pojemność i markę - tym bardziej BMW.
Aktualnie mam 1.6 i OC wynosi w tym roku 700 zł (osoba ze wszystkimi zniżkami, 21 lat posiadania prawa jazdy), to albo masz na osobę, która ma +- 30-40 lat prawo jazdy (+ wszystkie zniżki), albo kłamiesz. ;] ;]
  • Odpowiedz
Aktualnie mam 1.6 i OC wynosi w tym roku 700 zł (osoba ze wszystkimi zniżkami, 21 lat posiadania prawa jazdy), to albo masz na osobę, która ma +- 30-40 lat prawo jazdy (+ wszystkie zniżki), albo kłamiesz. ;] ;] ;]


@Emporio: prawo jazdy mam 12 lat, ubezpieczone na mnie w dużym mieście. Zniżek nie mam jeszcze pełnych bo miałem długą przerwę w ubezpieczaniu na mnie. Swoją drogą, mój pierwszy samochód
  • Odpowiedz