Wpis z mikrobloga

@benzdriver: ja go trochę rozumiem. Mam pierwsze w historii auto naszpikowane elektonika. O ile zupełnie nie rozumiem dlaczego ludzie się oglupiaja na własne życzenie montujac trakcje ESP itp to Hill holder i czujniki cofania są zajebiste i muszę pamiętać że nie w każdym aucie to mam
  • Odpowiedz
@szaremyszki: absolutnie nie polegam na tym. W warunkach Londynu park sensors sa bezuzyteczne - jak jeszcze jest całe 10 do 15 cm odstepu, to juz sygnalizuja ciaglym ;)
To drugie o czym piszesz rzeczywiscie w manualu przydatne. Chyba po raz pierwszy w Legacy cos takiego mialem.
  • Odpowiedz
@malyiduzy: nie w kazdym samochodzie. Poza tym gdzie mam czas zawracac sobie glowe konfiguracja jak nieraz jezdze kilkoma autami w ciagu dnia? Max co mi sie chce to odnalezc stacje Kiss albo Capital ;)
  • Odpowiedz
@mateusz-skrzyniecki1: jeszcze im młodsze auto tym gorzej. W audi 80 mam jebitne duże szyby, brak zagłówków, dobrze widoczną kanciastą bryłę auta to nawet po ciasnym parkingu zadupcam tym aż miło. A w beemce e39 żebym choć trochę widział klapę i maskę to muszę fotel ustawiać dużo wyżej niż by to dla mnie optymalnie wygodne było.
  • Odpowiedz