Wpis z mikrobloga

@WcaleNieZajetyLogin: Ogólnie te Gołst Łoriory to takie kaszanki, w które nikt szanujący się raczej nie gra. Z tego co kojarzę, to ten pierwszy się jakkolwiek sprzedał tylko dlatego, bo miał ładną okładkę. Już widzę jak dzieciak spodziewa się nowego CoDa, czy BFa, a tu takie coś mamusia przynosi ze sklepu. xD
@XineX: Aj tam,mi się jedynka bardziej podoba od Coda MW2 który był popularny w tamtym czasie,jak dla mnie problemem tej serii jest to że robi to co jest modne tylko trochę gorzej.W sumie to problem całego CI Games,może już nie robią crapów ale ciągle nic specialnie nowatorskiego.Jedynka i Dwójka były liniowe bo wtedy takie gry były modne, teraz modne są otwarte światy to jest otwarty świat xD Nawet znaki zapytania z
@XineX: Jedynka moim zdaniem była jeszcze w miarę poprawna bo to był taki niskobudżetowy fps ale przynajmniej nie odstraszał no ale dwójka to już był syf który do dzisiaj mi tnie na komputerze.
@WcaleNieZajetyLogin: No dobra. Może nie "kaszanki", ale gorsze wersje popularnych shooterów. Raczej nikt spoza Polski nie kupiłby tego i nie byłby zadowolony, kiedy można kupić podobne, ale dużo lepiej wykonane gry.

@Asterling: No właśnie "w miarę poprawna". Ktoś tam to przypadkiem kupił. Parę osób to przeszło, powiedziało "meh" i nie dotknęło tego więcej, bo po co wracać do niskobudżetowego FPSa, kiedy o wiele porządniejszych, podobnych gier w tym gatunku nie
@WcaleNieZajetyLogin: @Asterling: nie szkoda wam czasu i łącza na sciaganie tego? Od pierwszej czesci ta gra jest totalnie nudna i niegrywalna. Zazdroszcze twórcom optymizmu, samozaparcia i wiary we wlasne sily, ze byli w stanie wydac az trzy te gnioty nie zrażając sie slaba sprzedaza.

@WcaleNieZajetyLogin: Jakby byla swietna to by ludzie kupowali nie czarujmy sie. Raz sprobowali (jak ja) i juz nie chca byc ponownie nabici w butelke slabym tytulem. Zaraz pewnie dodatkowo zdechnie multi bo malo graczy.
Zmarnowali szanse. Nic nie poradzisz Grazynko.
@dob3k: Gówno prawda że tak powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gracze nie kupili bo byli nahajpowani na nowego Coda i Bfa, których marketing był dużo więszy.Jestem pewien że gdyby EA wydało więcej na marketing TFa2 i wydało go w innym czasie to byłby hitem,jasne pierwsza część była średnia ale dwójka jest naprawdę świetna i bardzo grywalna(i w singlu i w multi),zresztą to nie jest tylko moja opinia,opinie
@WcaleNieZajetyLogin: Co gowno prawda? Na jedynke byl hype. Mase ludzi kupilo w tym ja i okazalo sie gownem. Z dwojna juz sa ludzie ostrozniejsi badz im kompletnie styl nie podszedl i sprzedaz jest slaba. Bf1 i IW sa tylko gwozdziem do trumny, ale glownym byla slaba jedynka imho.
@dob3k: Imo jedynka wcale taka slaba nie była ale uznajmy że jednak była,
gracze jednak ciągle wybierają bardziej znaną barkę pokroju CoD czy BF bo są znane,nikt nie lubi czegoś nowego,nieznanego.Styl nie podszedł? Przecież TF2 ma bardzo podobny styl do wszystkich nowych codów.
Ale zgadzam się że jednak jedynka miała wpływ na sprzedaż dwójki