Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak moja starsza siostra była taką tumblrgirl, z tą różnicą ze udzielała się na fotce xD no i wiecie jakieś takie zdjęcia tu z odsłoniętym brzuchem, w spódniczce z widocznym skrawkiem uda i te #!$%@? gówno podpisy, jakie ma smutne życie itp, że rodzice źli czy coś xDD gdyby ona jeszcze ładna była czy coś xd cały dzień przesiedziany przed kompem żeby się upiększyć w różnych programach xd i słuchanie ambitnego #!$%@? rapu. Ja #!$%@? jak taka verba może być nazywana rapem, na równi chociażby ze Wzgórzem YaPa 3 no nie ogarniam... Tak przesiąknąłem nienawiścią do rapu przez ten #!$%@? gowno zespól że hej. To był u niej etap gimnazjum, heh ale ona nie była jedyna. No #!$%@? połowa jej koleżanek takich brzydkich i 160cm 90kg #!$%@? zdjęcia na ten gowno portal. Najgorsze, używasz tego #!$%@? komputera na którym nasza klasa otwierała się przez kilka minut, coś się przeglądarka zacina a tu #!$%@?, ustawila sobie fotkę na stronę startowa!!! Siedzisz i patrzysz w ten monitor z nadzieją, że załadują się te kody do San Andreas ale nie, bo zuzyla caly transfer internetu na dodawanie swoich zdjęć. Ale jak na złość fotka sie odpalila bez problemu. Chciałem sie odstresować włączyć sobie jakąś muzykę, no to włączam winampa odpalam folder z piosenkami, a tu taki #!$%@? ze poleci moja lista z piosenkami z przeróbek Gothica, bo młode wilki się odpaliły, #!$%@? przewijam, następny kawałek młode wilki 2 no ja #!$%@?. Nienawidzę jej przez to cały czas
Trochę #pasta #takbylo
  • 2
  • Odpowiedz